קאוצ'בייס מכריזה על תמיכת Google Cloud בבסיס הנתונים כשירות

יום ב', 1 באוגוסט 2022

קאוצ'בייס (Couchbase),ספקית של מסדי נתונים מודרניים ליישומים ארגוניים, הכריזה כי המוצר Couchbase Capella, מסד נתונים כשירות  Database-as-a-Service- DBaaS זמין כעת ב- Google Cloud. לקוחות יקבלו מעתה יותר גמישות בפריסת Capella, התאמה טובה יותר ליישומים ותמיכה באסטרטגיות היברידיות מרובות עננים בפלטפורמה אחת.

צוין כי Capella   הוא מסד נתונים כשירות המנוהל במלואו ובכך מפשט את ניהול מסדי הנתונים, מפחית עלויות ומספק למפתחים גמישות וביצועים לפי נפח עבור יישומים ארגוניים. עבור מפתחים, ההיכרות של SQL  כשפת השאילתות של Capella  מורידה באופן דרמטי את עקומת הלמידה והשימוש.

היתרונות שלקוחותCapella  יהנו מהם:

= קל כמו SQL.  משתמשי SQLיכולים לפתח על Capella בלי ללמוד שפת שאילתות נוספת והם יכולים לפרוס את היישום בכמה קליקים בלבד. חלונית ניהול אחת מפשטת פעולות של ריבוי אשכולות, ריבוי אזורים וריבוי עננים.

= פיתוח זריז וגמיש ב- Use Cases  שונים.מפתחים מקבלים יכולות של ריבוי מודלים (מסמך, מפתח-ערך, חיפוש טקסט מלא, ניתוח) וגמישות במבנה הנתונים, המאפשרים להם לפתח על גבי פלטפורמה אחת יישומים לעומסי עבודה תפעוליים או לטרנזקציות. משתמשים יכולים לבחור אחת מתוך עשר ערכות מפתחיםעם שפת התכנות המועדפת עליהם.

= ביצועי פרימיום שעובדים באופן יעיל יותר ומביאים לחיסכון בעלויות. הארכיטקטורה הייחודית של Capella  מבטיחה תגובות של אלפיות שנייה עבור יישומים אינטראקטיביים ומותאמים אישית. בנוסף, התמורה למחיר ממשיכה להשתפר ככל שמספר המשתמשים מתרחב.

= ריבוי עננים. על ידי הרחבה ל-Google Cloud, לקוחות יכולים בקלות לבנות ולהפעיל יישומים בין ספקי שירותי ענן שונים בכמה קליקים בודדים.

= האצת הפיתוח והפריסה של יישומים מבוססי בסיסי נתונים הפכה חשובה יותר לחברות שמבצעות טרנספורמציה דיגיטלית לעסקים שלהן", אמרה ריטיקה סורי, מנהלת שותפויות טכנולוגיות, Google Cloud. "על ידי הפיכת קאפלה לזמינה בתשתית הגלובלית המאובטחת והגמישה של Google Cloud,קאוצ'בייס מספקת ללקוחות דרך חסכונית להאיץ פיתוח היישומים שלהם."

"עם Capella  ב-Google Cloud, אנו מציעים יכולות גמישות בגישה מרובת-מודלים ומבני נתונים המאפשרים ללקוחות להתפתח בזריזות לשימושים ופיתוחים שונים, והכל מספק יחיד", אמר ליאור תגור, מנכ"ל קאוצ'בייס ישראל.

"הרחבת Capella  של קאוצ'בייס ל-Google Cloud  פרושה שנוכל להאיץ את הצמיחה ואת חדשנות המוצר בקנה מידה עבור לקוחות נוספים, מה שמעניק להם את הגמישות לעבור בין ספקי שירותי ענן.

ראינו ביקוש חזק ל- Capella  ב-Google Cloud."