תשתית נתונים מבוססת נוטניקס ולנובו

יום ב', 14 במרץ 2022

 

חברת איסוף וניתוח נתוני הספורט Redwood International Sports  סיימה בהצלחה פרוייקט רחב היקף לשדרוג תשתיות ה- IT. במסגרת הפרוייקט, שבוצע בהובלת וואן טכנולוגיות (ONE), הוטמע פתרון התשתית האחודה (HyperConverged-HCI) של נוטניקס, כמו גם פתרון לוירטואליזצית שרתים, הפועלים של על גבי שרתי לנובו. פתרונות לנובו ונוטניקס מהווים כיום את התשתית עליהם פועלים כלל היישומים הקריטיים של  Redwoodומאפשרים לחברה להמשיך לצמוח ללא מגבלות.

חברת Redwood International Sports, אשר הוקמה ב- 2004 מספקת נתונים וסטטיסטיקות הנאספים בזמן אמת מעשרות אלפי משחקי כדורגל בשנה ברחבי העולם. את הנתונים מספקת החברה למאמני כדורגל, מודיעין קבוצות, סקאוטרים, שופטים, ערוצי תקשורת ועוד. הנתונים נאספים באמצעות אפליקציות שפיתחה החברה לאיסוף הנתונים והנגשתם ללקוחות.

עם הגידול החד בפעילות החברה ולקוחותיה תשתיות ה- IT  המסורתיות שפעלו בחברה לא הספיקו עוד לתמוך בהיקף הנתונים הצומח במהרה, בביצועים, ביתירות, בחוסן ובשרידות. בנוסף, תשתיות אלו היו של ספקים שונים עם מערכות הפעלה שונות ונדרשו שעות תחזוקה רבות לניהולן.

במסגרת הפרוייקט החליפה וואן את השרתים הקיימים בחברה בשרתי ThinkAgile HX  עליהם פועל פתרון ה-  HCI של נוטניקס. בנוסף, נבחר פתרון שכבת הווירטואליזציה AHVשל נוטניקס. פתרונות נוטניקס מנוהלים באמצעות כלי הניהול המאוחד Nutanix Prism, אשר מאפשר גם לעדכן את שרתי לנובו.  כלי הניהול XClarity  של לנובו מאפשר לבצע את ניהול מערך החומרה.  פתרונות אלו מהווים תשתית הבנויה בשלושה אשכולות ועליה פועלים בסיסי הנתונים של Redwood, שרתי היישומים של מערכות הנתונים והאנליטיקה, מערכות פיננסיות ומשאבי אנוש, אתר האינטרנט והאינטרה-נט. בנוסף, חברת Redwood  מבצעת שימוש בשירותי הקבצים המובנים של נוטניקס בפתרון לצורך שמירת המידע הארגוני באופן משותף ומרוכז למשתמשים השונים בארגון.

לדברי אבירם כרמלי, מנהל הסיסטם ב- Redwood, "לאחר שבדקנו מספר ארכיטקטורות שונות והרצנו POCs  עם מספר ספקים, החלטנו לבחור את תשתית ה- HCI  והוירטואליזציה של נוטניקס הפועלים על גבי השרתים של לנובו משום שהציגו את ההתאמה הטובה ביותר לצרכים שלנו".

"נוטניקס נבחרה בשל היכולת להגדיל את התשתית בקלות רבה, היתירות שהיא מעניקה לנו, קלות ניהול התשתית והיעילות. בנוסף לכך, הארכיטקטורה הייחודית של פתרון ה - HCIשל נוטניקס הגדילה באופן משמעותי את שרידות התשתיות והתאוששות מאסון. כיום אנחנו חווים שיפור משמעותי עשרות אחוזים בביצועים לעומת המערכות המסורתיות שהיו בשימוש קודם".

עם פלטפורמת ThinkAgile HX  אנו מקבלים ביצועים ברמה גבוהה, יכולים להקצות משאבים חדשים מהר יותר ובקלות רבה יותר בהשוואה לעבר ולהיות גמישים מאוד לכל גידול בהיקף העסקים שלנו", ציין כרמלי. לנובו ונוטניקס הביאו עמם ניסיון ומוניטין רב והציעו את התמיכה הטכנית המקומית הטובה ביותר בהשוואה למתחרים. אנו עובדים עם מערכות המטפלות בנתונים בהיקפים גבוהים מאוד ולכן נדרשים ביצועים ויתירות ברמה גבוהה.  עם פלטפורמת ThinkAgile HX  של לנובו אנו יכולים להריץ את המשימות הקריטיות שלנו בביטחון מלא".  

אודות נוטניקס:

נוטניקס היא מובילה עולמית בסביבת ריבוי העננים ההיברידי וחלוצה בפתרונות תשתית אחודה (HCI), מה שמאפשר ללקוחותיה להתמקד בתוצאות העסקיות שלהם באופן מיטבי. ארגונים ברחבי העולם משתמשים בתוכנות נוטניקס כדי למנף פלטפורמה אחת לניהול כל אפליקציה בכל מקום עבור סביבות המולטי-קלאוד ההיברידיות שלהם. למידע נוסף, בקרו באתר www.nutanix.com