תופין הטמיעה בליווי מלם תים פתרון אוטומציה מבוסס Workato בענן

יום ד', 16 במרץ 2022
 
תופין טכנולוגיות המתמחה בפתרונות אבטחה למחשוב ענן, הטמיעה בליווי קבוצת ה- IT והאינטגרציה מלם תים פתרון אוטומציה ענני חוצה מערכות מבוסס Workato, לאחר שרכשה ממלם תים את הרישיון. זאת בעלות מוערכת של מאות אלפי שקלים.
 
הפרוייקט כלל ביצוע אוטומציות בניהול מחזור חיי העובדים (Hire-to-Retire), לרבות חיבור של מערכות מידע HR ,IDM ,LMSועוד, על מנת להקל על תהליך הקליטה וההכשרה של עובדים חדשים, קידום עובדים ושינוי תפקיד, עזיבת עובדים וסגירת ה- Digital Footprint  הארגוני שלהם. בנוסף, כלל הפרוייקט תהליכים לוגיים מורכבים לשליפה וקונסולידציה של מידע מפיזור של מקורות מידע (Silos) ל-,Data Warehouse עבור BI  ואנליטיקה. עוד כלל הפרוייקט אוטומציות סביב תהליכי onboarding של לקוחות – אקטיבציה, פורטל לקוחות, מערכת CRMוכן תהליכים המצריכים אבטחת מידע גבוהה בתקשורת Cloud-Ground, בין מערכת הליבה של תופין למערכות ענן.
 
Workato  הינה פלטפורמת אינטגרציה, מובילה מסוגה, שנועדה לחבר בין כלל מערכות הארגון והעננים הארגוניים השונים. 
 
אריאל לנדה (בתמונה), ארכיטקט IT  בתופין טכנולוגיות: "Workato  מסייעת לנו באספקטים נרחבים, ביניהם הזרמת תהליכים באוטומציה, המשרתים יחידות עסקיות שונות, הקלה על תהליכי HR  וקליטה רכה לעובדים, שמירה על מדיניות אבטחת מידע גבוהה, העצמה של ה- BI  במטרה לשפר את ביצועי החברה, מתן שירות טוב יותר ללקוחות – ארגוני אנטרפרייז גלובאליים." 
 
דרור רייפר, מנהל מכירות תים תוכנה מקבוצת מלם תים: "הפרויקט השיא לתופין ערך רב במגוון תחומים ובהם: ייעול תפעולי, חיסכון בכח אדם עקב החיסכון בפעולות ידניות, צמצום טעויות אנוש וסיוע בניהול התהליכים העסקיים, באמצעות הזרמה מהירה של דאטה, הנאגרת ב'איים' שונים ומרוחקים זה מזה.
בחברת הייטק כדוגמת תופין, המפעילה בו זמנית מערכות מידע שונות, המשרתות את כל מחלקות החברה, כשלכל אחת שפה משלה,  מונחים מקצועיים, אנשי קשר, נוהלי עבודה ועוד, קיימת חשיבות רבה בחיבור כל המערכות, באופן שיאפשר זרימת מידע ביניהן, בפשטות, באינטואיטיביות ובמהירות.
 
Workato  עונה על צרכי החברה מאחר והוא הפתרון היעיל והמהיר ביותר ללימוד וליישום, אשר לא מצריך פיתוח ומתחבר בקלות ובנוחות למערכות רבות מאוד. הפתרון מתאים במיוחד לחברות הייטק, שאינן מתפשרות על איכות טכנולוגית, בעלות קצב עבודה מהיר, החיות בתוך שינוי ושיפור מתמיד, כך שקצב בניית האוטומציות חייב להיות תואם לקצב הביזנס. יתרון נוסף של הפתרון הוא בכך שהוא מאוד מתודי ואינטואיטיבי וכולל מעטפת של דוקומנטציה ותמיכה בצ'אט חי בכל שעה, כך שגם עובדים חדשים בארגון יכולים להיכנס לעניינים בזריזות ולהתחיל לבנות תהליכים עסקיים ולהרחיב את התועלת על פני ורטיקליים נוספים בחברה".