שיתוף בפיתוח בין חברת "מקורות" ל"מי שבע"

יום ב', 11 באפריל 2022

 

 

 

כחלק מהעמקת הקשר בין הגופים, תאגיד המים והביוב 'מי שבע' אירח את יו"ר הדירקטוריון של חברת המים הלאומית 'מקורות', מר יצחק אהרונוביץ'. הוחלט כי ייערכו ישיבות סטטוס רבעוניות לבחינת קידום פרויקטים משותפים לפיתוח משק המים.

תאגיד 'מי שבע' אחראי על מתקני המים ובריכות האגירה המספקים מים לתושבי הערים באר שבע ואופקים, וכן על תחנות שאיבה לביוב ועל המכון לטיהור שפכים הממוקם בשדה תימן. מדי שנה משקיע התאגיד עשרות מיליוני שקלים בשיקום, שדרוג ופיתוח תשתיות המים והביוב ובצמצום פחת המים, כל זאת למען הקפדה על איכות ואמינות אספקת מים סדירה בשגרה ובחירום. הרצף התפקודי נמשך גם בתקופת הקורונה מלאת האתגרים. כחלק מתכנית העבודה של מי שבע, מתקיימים ממשקים מול כלל הגורמים הרלוונטיים, בראשן חברת המים הלאומית 'מקורות' ורשות המים.

באחרונה  אירח מנכ"ל "מי שבע", אינג' מריו לובטקין, את יו"ר הדירקטוריון הנכנס של מקורות, יצחק אהרונוביץ', שכיהן בעבר כסגן מפכ"ל המשטרה, חבר כנסת ושר לביטחון פנים. לובטקין, הציג בפניו את פעילותו המגוונת של התאגיד, את ההישגים, תוכנית החומש והחזון של התאגיד להתמודדות מיטבית אל מול האתגרים במשק המים בישראל.

יו"ר דירקטוריון 'מקורות' שיבח את מנכ"ל התאגיד ואת חברי ההנהלה על מתן סקירה מקיפה, על ההישגים והביצועים ועל הנכונות לעמידה בתרחישים בשגרה ובחירום. לדבריו, העמקת הקשר עם 'מקורות' הינו חיוני לשיפור מתמיד באיכות השירות לתושב ולקידום משק המים.

מנכ"ל מי שבע, מריו לובטקין: "אנו מברכים את יו"ר חברת 'מקורות' על ביקורו הראשון במי שבע. במסגרת העמקת הקשר בין הארגונים הוחלט כי התאגיד ו'מקורות' יקיימו ישיבות סטטוס רבעוניות במטרה לפתח פרויקטים משותפים לקידום משק המים ".

בתמונה: חוגגים את שיתוף הפעולה בפיתוח