דיינבוק משיקה את משקפי המציאות הנעזרת החכמים dynaEdge AR

יום ד', 8 בדצמבר 2021

 

הדור החדש של משקפי ה-AR מיועד לעובדים ב?חזית? ובעיקר בסביבות עבודה מרוחקות

  • המעבדים החדשים יתגברו ביצועים ופרודוקטיביות במסגרת התשתיות הארגוניות הקיימות
  • ה- dynaEdge AR  פותח עבור תעשיות הנדרשות לשירות לקוחות מרוחק ולעובדי שטח מרוחקים מהמרכז, בענפי ייצור, בקרה, לוגיסטיקה, תחזוקה, שירותי חירום, בריאות וחינוך.

Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על הדור החדש של משקפי המציאות הנעזרת (AR) החכמים של החברה - dynaEdge DE200–המצויידים במערכת ההפעלה המתקדמת Windows 10/11 Pro mobile edge. בין החידושים הנוספים: תקשורת 4G LTE, מעבדי דור 11 של אינטל ו- Edge AI–המאפשרים ניידות מלאה תוך שמירה על אבטחה קפדנית בסביבה הארגונית.  

ה- dynaEdge AR  פותחו עבור תעשיות הנדרשות לשירות לקוחות מרוחק ולעובדי שטח מרוחקים מהמרכז, בענפי ייצור, בקרה, לוגיסטיקה, תחזוקה, שירותי חירום, בריאות וחינוך.

מודגש כי הפתרון מאפשר להניע חדשנות ואימוץ דיגיטל גם בסביבות עבודה מרוחקות, דוגמת שירותי חירום, מרכזי מבקרים ופארקים לאומיים.

"ב-20 החודשים האחרונים מחשוב edgeנייד ומשקפיים חכמים השתלבו אינטגרלית בתעשיות רבות" אומר דמיאן ז'אום, נשיאGmbH Dynabook Europe. "המחקר  האחרון שלנו מגלה כי 63% ממקבלי ההחלטות ב-IT  מתכננים ליישם משקפיים חכמים בארגונים שלהם בשלוש השנים הקרובות, כך שהביקוש רק יגבר. הפתרון החדש שלנו הוא הוכחה לכך שאנו מבינים את צרכי הלקוחות בעולם החדש של העבודה ההיברידית".

שוק מחשוב ה-Edge(קצה)  צמח משמעותית בשנה האחרונה, כשהוא מונע על ידי התפשטות הקורונה. מחצית ממקבלי ההחלטות בתחום ה-IT(52%) העידו בסקר שוק חדש כי פתרונות מחשוב Edge חשובים כיום הרבה יותר מהתקופה שלפני פרוץ הקורונה. במקביל, רוב המועסקים (70%) מאמינים כי השימוש בטכנולוגיית מציאות נעזרת (AR) יכולים לסייע ביותר לתעשייה שלהם - הרבה לפני טכנולוגיות תומכות אחרות. 

זמינותהמערכת זמינה להזמנה באמצעות חברת "מפעיל", מפיצה ראשית של דיינבוק בישראל.

למידע נוסף על המשקפיים החכמים החדשים:

https://emea.dynabook.com/generic/dynaedge/

למידע נוסף על דיינבוק:

https://il.dynabook.com/he/generic/home/

אודות Dynabook Inc.

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צויידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר. כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. 

אודות מפעיל

"מפעיל' מפיצה ראשית של Dynabook / Toshiba  בישראל, הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה בפתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי ההדפסה והמחשוב הארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, ובנוסף התרחבה לתחומי הדפוס המקצועי  ופתרונות הדפסה בתלת ממד לעסקים וארגונים בינוניים וגדולים. למידע נוסף: https://www.mafil.co.il/