חברת הרמקולים W-KING מגיעה לישראל

יום ש', 16 ביולי 2022

 

חברת הסאונד והרמקולים W-KING משיקה לראשונה בישראל רמקולים אלחוטיים עם קישוריות Bluetooth  מתקדמת, איכות סאונד גבוהה ובאס עמוק ועשיר. הבידוריות המתקדמות כוללות גם מיקרופונים אלחוטיים מקצועיים הניתנים לכיול ולהגדרות, כך שהן פונות גם ליוצרי תוכן, מוזיקאים, נגנים, זמרים ומנחי שירה בציבור או קריוקי.

מוצרי החברה מיובאים לארץ רשמית על ידי בנדא מגנטיק, המעניקה לכל הדגמים שנת אחריות. את הרמקולים ניתן למצוא באתרי הסחר, רשתות החשמל ובחנויות מובחרות.

רמקול מקצועי אלחוטי K6L

דגם ה-K6L  הוא חוד החנית של מותג הסאונד W-KING  ומציע מלבד איכות שמע גבוהה גם כרטיס קול עצמאי לטובת חיבור של כלי נגינה שונים כמו קלידים או גיטרות דרך חיבור PLסטנדרטי. קישוריות מתקדמת Bluetooth5.0 שומרת על איכות שידור גבוהה, מהירה ויציבה גם אם המכשיר המשדר רחוק מהרמקול. עם .עוצמה של 120W,  קיבולת הסוללה הענקית בנפח 22,500mA  תספק שעות על גבי שעות של האזנה ונגינה (6-8 שעות בהתאם לעוצמת השמע), וזמן הטעינה עומד על עד 4 שעות באמצעות ספק כוח המצורף לערכה.

מחיר מומלץ לצרכן: 1,599 ש"ח

בידורית  T9

עם עוצמת שמע של 80 וואט, טבעות תאורת LED, מיקרופון אלחוטי איכותי וחיי סוללה ארוכים, ה-T9היא הבידורית המותאמת לחובבים ולמקצועיים, כזו שתעניק שעות רבות של קריוקי נעים וכיפי.

קיבולת הסוללה עצומה, כ-10,000mAh, ומעניקה עד 8 שעות פעילות בעוצמה של 70%. הטעינה מבוצעת דרך חיבור USB-C  ואורכת עד כ-6 שעות.

מלבד הבידורית, ניתן למצוא בערכה גם רמקול אלחוטי איכותי עם אפשרות לכיול עוצמת המיקרופון והאקו, כך שהמשתמש מוזמן להצטרף בשירה עצמית לשירים המתנגנים או כדי ליהנות מערבי קריוקי מזדמנים. משתמשים אחרים עשויים ליהנות מהמיקרופון ומעוצמת השמע הגבוהה ולהשתמש בו כרמקול לנשיאת נאומים לקהל הרחב או במהלך סיורים מודרכים. השליטה על המוזיקה, התאורה והגדרות נוספות נעשית דרך פקדי שליטה וחוגת עוצמת שמע הממוקמים בראש הרמקול. זאת ועוד, ניתן לשאת את ה-T9לכל מקום בקלות בעזרת רצועה רחבה וארגונומית. קישוריות Bluetooth5.0 מבטיחה תקשורת יציבה ורציפה עם מרחק שידור של עד 10 מטר, וניתן לחבר בגב הרמקול גם כרטיסי זיכרון TFוכונני USB.

מחיר מומלץ לצרכן: 799 ש"ח

סל המוצרים של הבידורית מכיל עוד סוגי רמקולים מעולים מאיכויות שונות בהתאם לתפקוד הנדרש.

 

אודות בנדא מגנטיק

חברת Benda  היא הנציגה הרשמית בישראל של מותגים בינלאומיים מובילים, ביניהם: Western-Digital, TP-link, SanDisk, XBOX, Logitech ,Razerועוד. החברה מפיצה מגוון מוצרים חדשניים ואיכותיים מתחומי הטכנולוגיה ה-IT, התקשורת, הגיימינג והציוד ההיקפי בתחום המחשוב והאבטחה.

החברה מונה כיום כ-230 עובדים ומקום מושבה הוא בפארק העסקים בעמק חפר.