חברת Anker זכתה בתואר "מותג הטעינה מספר 1 בעולם"

יום ג', 28 בדצמבר 2021

 

חברת Anker Innovations, מובילה עולמית בפיתוח טכנולוגיות טעינה ומכשירים חכמים המשמשים לצרכי בידור, טיולים ומוצרים לבית החכם, קיבלה את התואר "מותג הטענה מספר 1 בעולם" בכל הנוגע לייצור ושיווק של ציוד הטענה למכשירים סלולרייםוזאת על סמך בדיקות קמעונאיות ונתוני מכירות לשנת 2020.

החל משנת 2020, Anker הרחיבה את היצע הדגמים והמוצרים שלה בתחום הטעינה, עם מוצרים התומכים ב-MagSafe, מטענים אלחוטיים בתקנים מהירים, מטעני קיר ורכב חדשניים, סוללות ניידות וכבלים מסוגים שונים.

על פי נתוני החברה, במהלך שנת 2020, Anker  מכרה למעלה מ-54 מיליון מוצרים ב-146 מדינות ובכך, השיגה את מטרתה – להפוך למותג מספר 1 בעולם בכל הקשור לציוד טעינה למכשירים סלולריים. אבן דרך זו הושגה על פי המדדים של חברת Euromonitor International Co., Ltd  במחקר שנערך בחודש נובמבר 2021 ובו נבדקו נתוני המכירות בשנת 2020. המותגים שנמדדו במחקר הוגדרו כמותגי הטענה למכשירים סלולריים, רק במידה ושוק אביזרי הטעינה לסלולרי היווה למעלה מ-75% מהמכירות הקמעונאיות שלהם.

סאם בודור, מנהל פעילות Anker  ישראל, טורקיה ומרכז אסיה, אמר כי "חברת Anker  התחילה את דרכה לפני כעשור, עת סיפקה סוללות חלופיות למחשבים ניידים באתר המכירות Amazon.com. בשנת 2013 הציגה לראשונה את תקן ה-PowerIQ   המהיר וכיום, ניתן למצוא אותו בכל התקני ומוצרי החברה – ממטעני קיר, דרך מטעני רכב וסוללות ניידות. אנחנו שמחים על השגת המטרה הכבירה הזו, על אף אתגרים משמעותיים בשרשרת הייצור והאספקה שהתרחשו בשנת 2020 לאור מגפת הקורונה. נמשיך לפתח ולייצר פיתוחים טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים בשנים הקרובות, בדיוק כפי שעשינו במשך עשר השנים הראשונות מאז הקמת החברה".

אודות Anker Innovations

Anker Innovations נוסדה בשנת 2011 על ידי סטיבן יאנג, אשר עבד כמהנדס תוכנה של גוגל בקליפורניה ועבר להתגורר בסין. החברה מעסיקה כ-1,300 עובדים. Anker Innovations נחשבת למובילה עולמית בעיקר בזכות פיתוחים טכנולוגיים של מוצרים חכמים לרכב ולבית, מוצרי סאונד ורמקולים ניידים, אוזניות, מקרני קול, שואבי אבק רובוטיים, מצלמות דרך חכמות, מקרנים לבית וטכנולוגיות טעינה מהירה לסמארטפון, לפטופ וטאבלט.