קבוצת האבטחה צוות 3 מגיעה לאילת ומתמזגת עם "מוקד עיט"

יום ש', 18 בדצמבר 2021

קבוצת האבטחה צוות 3, שהוקמה לפני 30 שנה על ידי המנכ"ל והמייסד ניר גלבוע, ממשיכה לצמוח ולהתרחב. בימים אלה ביצעה קבוצת צוות 3 מהלך של מיזוג עם פעילותו של מוקד "עיט", מוקד הסיור והמיגון מהגדולים באילת, אשר הוקם בשנת 2004. החברה באילת תיקרא מעתה: "עיט - צוות 3" ומספקת מענה לאלפי מנויים ביניהם מבני ציבור, בתים פרטים, רשתות מסחריות, מלונות ומוקדי תיירות, ביניהם ריף הדולפינים, המצפה התת ימי, קיבוץ יטבתה וכן שירותי מוקד למועצה האזורית חבל אילות ויישובי הסביבה על ציר הערבה.

את הסניף של עיט- צוות 3 תנהל יערית אביטבול, תושבת אילת. השבוע סיפרה כי "המטרה הגדולה בניהול הסניף היא בהחלט לפתוח את השוק לתחרות הוגנת מבחינת מחירים ולהרים את הסטנדרטים הן בצמצום משמעותי של טווח ההגעה של הסיירים לכל קריאה, הן בשימוש במצלמות חדישות עם טכנולוגיות מתקדמות והן ובכלל בזירת השירות".

יערית הוסיפה עוד כי "תושבי אילת יודעים לפרגן ומעריכים שירות ואנחנו מרגישים את זה כבר בחודש הפעילות הראשון מאחר והשירות אצלנו אישי, מקצועי סטנדרט ארצי עם שירות אילתי . ללא ספק החיבור והמיזוג של עיט וצוות 3 יעשו טוב למערך האבטחה בעיר".

ניר גלבוע, מנכ"ל ובעלים של קבוצת צוות  3 אמר השבוע: "המיזוג עם 'מוקד עיט' הינו מכפיל כוח משמעותי ללקוחות הפרטיים, הציבוריים והתיירותיים בעיר הדרומית. בכך משלימה צוות 3 את פריסתה הארצית ממטולה עד אילת ואנו גאים להרחיב את השירות המגוון והמקצועי שלנו עבור חברות ומוסדות נוספים במשק. המנויים באילת מחוברים כעת למוקד המבצעי הגדול של צוות 3, אשר נותן מענה 24/7 ומפעיל את הסיור המקומי. המיזוג מהווה אבן דרך בהתפתחותה המקצועית של הקבוצה, אשר צועדת זה 30 שנה הודות להון האנושי המרכיב אותה ומלווה אותה בכל יעד ואתגר לצד שילוב אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים בתחום האבטחה".