האוטומציה בארגון כבר לא נחלתו הבלעדית של ה- IT

יום ו', 17 ביוני 2022

חברת Workato פרסמה את מדד האוטומציה השנתי שלה

 

 האוטומציה  קיימת במחלקות רבות בארגון

 

23% מהאוטומציות נבנו על ידי משתמשים לא טכנולוגיים

 

מחלקת הכספים היא האוטומטית ביותר בארגונים

 

בתחום ה- HR- צמיחה של 316% באוטומציות גיוס עובדים

 

השינוי המשמעותי - בתחום האירוח, עם גידול של 1,518% בשימוש באוטומציה

Workato, פלטפורמת האוטומציה הארגונית המובילה, חשפה את מדד האוטומציה השנתי השני שלה. דוח הנתונים של החברה התמקד במגמות המרכזיות שעיצבו את האוטומציה בשנה האחרונה. הנתונים האנונימיים עבור הדוח נאספו מ-900 לקוחות החברה ברחבי העולם, בגודל בינוני ועד ארגוני אנטרפרייז, המשתמשים באוטומציה וחושף שינוי מסיבי באופן השימוש בכלי אוטומציה ויצירת אוטומציה במחלקות השונות בארגון.

בתקופה שבה העולם משתנה במהירות, כמו גם אופן העבודה המתפתח ללא הרף, הדוח מראה כי האוטומציה הפכה לגורם המשווה(equalizer)הגדול ביותר בכל המחלקות, לא רק עבור מומחי ITומפתחים ומאפשרת לארגונים התייעלות לצד תוצאות עסקיות טובות יותר.

Workato גילתה שתפקיד ה-IT  עבר מביצוע ומסירת פרויקטים, להיות גורם המאפשר את הביזנס של הארגון, כאשר ל-66% מהארגונים יש כעת 5 מחלקות או יותר המשתמשות באוטומציה ומספר הארגונים עם 7 מחלקות האוטומציה גדל כמעט פי שלושה מאז 2019.

"מדהים לראות שצוותי IT  הופכים כעת לגורמי האוטומציה הפחות דומיננטיים בארגונים. זה מוכיח את העובדה שכשיש לארגון את 'גדרות הבטחון' הנכונות, את ההנהגה הנכונה ואת והכלים הנכונים במקום הנכון, משתמשים עסקיים יכולים ליצור אוטומציות בבטחה." אמר קרטר בוסה, מנהל מערכות מידע ב-.Workato"

"ממחלקת הכספים, אשר הפכה להיות המחלקה האוטומטית ביותר ועד למחלקת ה-HR  שרואה את הערך של האוטומציה בעזרה ובשיפור חווית העובדים, אנו נמשיך לראות סוג זה של צמיחה ואימוץ ככל שהאוטומציה הופכת נגישה יותר ביחידות הארגון ובין המחלקות השונות בארגון".

"מנהיגים עסקיים מכירים יותר ויותר בכך ששימוש נרחב בטכנולוגיות אוטומציה מוביל ליעילות משופרת, גמישות עסקית רבה יותר, חדשנות מהירה יותר וקיצור time to value", אמר מסימו פזיני, ראש המחקר, Future of the Enterprise   ב-Workato.

"כתוצאה מכך אנו רואים שינוי יסודי באופן שבו IT  ומקבלי החלטות עסקיות מאמצים כלי אוטומציה. מודל המבוסס IT, אך פתוח לכל הגורמים העסקיים בארגון, יהפוך לגישה הדומיננטית בתחום האוטומציה במהלך חמש השנים הבאות".

אודות Workato

Workato  פיתחה פלטפורמת אינטגרציה ואוטומציה בין מערכות ענן, און פרם,  Database   ו-ETL -ומספקת שירותים לחברות קטנות, בינוניות ולארגוני אנטפרייז. הפלטפורמה מחברת בין כל מערכות הארגון ומערכות הענן שבשימוש הארגון ומנהלת את התהליכים העסקיים בזמן אמת ביניהן. המערכת פועלת בעולם ה-iPass  ומשרתת למעלה מ-11,000 לקוחות בעולם.

Workato  עשתה עליה לישראל, גייסה 200 מיליון דולר, לפי ערך של 5.7 מיליארד ונבחרה על ידי גרטנר כ- leader  בעולם ה- iPaas – integration Platform as a Service, בפעם הרביעית ברציפות.

אתר החברה >>https://www.workato.com