תערוכת CES 2020

יום ש', 1 בינואר 2022

 

בניגוד לידיעות שתערוכת CES 2022  לא תיערך השנה "בגלל הקורונה", יצאה הודעה הרשמית שהתערוכה אכן תיערך.

בניסיון לחזור לשגרה, CTA, הארגון שעומד מאחורי תערוכת האלקטרוניקה הגדולה ביותר בעולם, הודיע  שהתערוכה תתקיים השנה ב-5 עד ה-8 בינואר – באופן היברידי.

בשל הקורונה תערוכת CES 2021 נערכה אשתקד רק באופן וירטואלי, אולם לפי CTA זו זכתה להצלחה רחבה ומשכה אליה 100 אלף צופים, גם מאחר שתכנים רבים היו זמינים ברשת עד חודש אחריה. על כן גם השנה היא תתקיים במתכונת דומה, אבל גם תחזור לשגרה עם התערוכה הפיזית.

"אנשים אמרו לנו שהם חסרו את האינטראקציות המדהימות, שפשוט לא ניתן לשכפל באינטרנט. המשתתפים מגיעים לכנס עם מטרה אחת בראש: להיתקל במישהו ולצאת עם רעיון חדש, לקוח או שותף עסקי", אמרה קארן צ'ופקה, ראשת הוועדה המארגנת של התערוכה.

תערוכת CES 2022 תהיה פתוחה לקהל הרחב בעלות של החל מ-100 דולרים לכרטיס וכדי להיכנס יש צורך בהוכחת חיסון מפני נגיף הקורונה. 

ממש כמה ימים לפני התערוכה  נמסר רשמית כי יותר מ-2200 מציגים כבר מאושרים להציג באופן אישי ב-CES 2022.

בשבועיים האחרונים, 143 חברות נוספות נרשמו להציג בהיקף מלא ובאופן אישי. בניית שטחי התצוגה של המציגים בעיצומה ובקרוב יוכלו המשתתפים לראות ולחוות את החידושים הטכנולוגיים האחרונים.

קהלי מפתח בתעשייה גם מראים מחויבות חזקה: 195 מתוך Fortune Global 500,     

77 מתוך הקמעונאים המובילים, 66 ארגוני מדיה מובילה בארה"ב ובגלובליות ומשתתפים מ-159 מדינות כבר רשומים ומצטרפים לתערוכה שתיערך  בלאס וגאס.