"מי שבע" קיים סיור לימודי לסטודנטים מהמרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר

יום ג', 11 בינואר 2022

 

 

לראשונה בבאר שבע: סטודנטים ממגמת הנדסאי טכנולוגיות מים מהמרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר התארחו לסיור לימודי במתקני תאגיד המים "מי שבע" ובבריכות המים, אשר מספקות מים למוקדים שונים בעיר. במסגרת זו, למדו הסטודנטים על מערכות המים השונות, על המורכבות של אספקת המים לתושבי העיר והכירו מקרוב את מערכות המידע הגיאוגרפיות (GIS), שנועדו למפות את תשתיות המים והביוב על מנת להתמודד ביעילות ובמהירות עם תקלות בשגרה ובחירום.

את הסיור הלימודי, שהתקיים הודות לשיתוף פעולה של "מי שבע" עם המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר לטובת העמקת הקשר עם הקהילה, הובילו נציגי התאגיד גל סביון - מנהל מערכות מידע, עדי מנשרוב - מנהל מתקנים במי שבעובמעמד ד"ר מיטל אסרף - שניר ראש מגמת טכנולוגיות מים והמרצה בקורס מיפוי תשתיות GIS  שירן חביבי-סביון.

בעקבות הסיור הפורה והמשוב החיובי מצד הסטודנטים, העניקה מגמת הנדסאי מים מ"המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר" תעודת הוקרה והערכה ל"מי שבע". בתעודה נכתב: "השיתוף בידע ובניסיון המקצועי תורמים משמעותית לחוויית הלמידה והטמעת חומרי הלימוד, ולפיתוח אנשי מקצוע איכותיים יותר". 

מנכ"ל מי שבע, אינג' מריו לובטקין: "אנו במי שבע דואגים, כל העת, לשמור על הכשירות המקצועית של העובדים. מי שבע גאה להיות חלק מהכשרת דור העתיד במשק המים, שיתמודד עם אתגרים מורכבים כבר בשנים הקרובות. יישר כוח לעוסקים במלאכה ואיחולי הצלחה לסטודנטים ".