עליה של למעלה מ-30% ברכישת מטענים ניידים ומשקלי מזוודות

יום ה', 21 ביולי 2022

 

מול העדפה לטיסות לואו קוסט וחיסכון ההוצאה על מדריך טיולים, עלתה ההשקעה של המטייל הישראלי בציוד מקדים לטיסה – כזה שמשלים את החוויה בטיול עצמו באמצעים טכנולוגיים. החיסכון במשקל המטען הפך את משקל המזוודה לפריט חובה, שימוש בנייד כמדריך טיולים הביא לעליה של למעלה מ-30% בביקוש למטענים ניידים וההעדפה לנופש בדירה על פני בית מלון הובילה לעליה בביקוש לרמקולים ניידים, אז – מהו ציוד החובה של המטייל גרסת 2022?

לא משלמים שקל על אובר-וייט: משקל מזוודה דיגיטלי

השנה אין הפתעות לא נעימות בשדה התעופה עם משקל מזוודה דיגיטלי, בעל תצוגה גדולה במיוחד, קומפקטי לאחסון, בעל גוף ארגונומי ונוח לאחיזה

יחידת דיוק משקל: 100 גרם, תצוגת סוגי משקל: lb/oz/kg/g

ספק כוח: סוללת ליתיום אחת CR-2023כלולה

כיבוי אוטומטי לשמירה על אורך חיי הסוללה

כולל התראה לפני פריקת סוללה

משקל מזוודה דיגיטלי, מחיר: 49 שח'

לראות את הנופים מקרוב ואפילו את אגלי הזיעה על מסי

משקפת טסקו מסדרת ESSENTIALS מתאימה לטיולים משפחתיים, צפייה מקרוב במשחקי ספורט, קיט ועוד.

מצופה גומי להגנה מפני חבלות לגוף המשקפת, ובעלת מבנה ארגונומי נוח לאחיזה – גם לילדים. מגדילה פי 10 קוטר עדשה חיצונית 25 מ"מ

נוחה לנשיאה ומגיעה עם נרתיק ורצועת נשיאה.

משקפת טסקו מגדילה פי 10, מחיר: 219 שח'

לאנשי העולם הגדול: שעון טייסים אנלוגי דיגיטלי

מותג השעונים היפני Citizen  הידוע בקו אופנתי, טכנולוגיה מתקדמת ודיוק משיק שעון טייסים Promasterמקצועי אנלוגי דיגיטלי הקרוי Blue Angelsעל שם טייסת הראווה האמריקאית.

לשעון מנגנון כרונוגרף איכותי, גוף ורצועה עשויים פלדת אל חלד, מערכת טעינה סולארית ECO Driveעם אגירת אנרגיה ל- 9 חודשים גם בחושך, סטופר אנלוגי דיגיטלי עם כיוונון יומי על ידי גלי רדיו המאפשרת סטייה מקסימלית של 1+/- שנייה לשנה, זכוכית מינרלית, שעון עולמי בסנכרון מלא ל- 43 ערים ואזורי זמן, Perpetual - תאריכון עד מובנה המתכוונן אוטומטית בסוף כל חודש, 2 שעונים מעוררים, טיימר, תאורה אחורית מלאה, חוגת סרגל חיצונית ופנימית לחישוב מהירות טיסה ולוח כחול עם אלמנטים צהובים התואמים את צבעי היחידה והטבעת סמליה בלוח ובגב השעון.

שעון טייסים אנלוגי דיגיטלי Blue Angels, 4,690 שח'