שירות הטלפוניה בענן Zoom Phone חצה את רף 3 מיליון המנויים

יום א', 24 ביולי 2022

 

מאז השקת Zoom Phone ב- 2019 כפתרוןטלפוניהעסקיבענן  מכרה זום ברחבי העולם מעל 3 מיליון מנויים לשירות. השירות שמוצע לעסקים ולארגונים בעשרות מדינות כיום (כולל בישראל) הוא מערכת טלפוניה מבוססת ענן, הזמינה כתוסף לפלטפורמת זום הקיימת ומספקת שיחות מאובטחות ובאיכות קול HDכפתרון חלופי ל-PBX(הטלפוניה המסורתית).

כעת הודיעה החברה כי החלה לשלב תכונות מפתח להגנה ואבטחה על שיחות ה- Zoom Phone  דוגמת בקרתניתובנתונים,התראותפרטיותבתוךהמוצרוהצפנהמקצהלקצהE2EE.

הכיסויהגלובלי  של Zoom Phoneהורחב באחרונה ל-47 מדינות וטריטוריות, כשתוכנית הבסיס מאפשרת לחברות עם סניפים במספר מדינות לעבור לתוכנית אחת בתעריף אחד שמאפשר שיחות בעשרות  מדינות, כמו גם מספר חיוג ישיר (DID) לכל רישיון שימוש. הפלטפורמה תומכת בשיחות יוצאות ונכנסות דרך קישוריות רשת טלפון ממותג ציבורי מקומי (PSTN), כך שארגונים יכולים להחליף את המרכזייה הקיימת שלהם ולרכז את כל דרישות התקשורת העסקית באותו המקום, עם מערכת ניטור שמאפשרת פיקוח בכל עת על איכות השיחות. ניתן להוסיף גם חבילת תקשורת בינלאומית לא מוגבלת כאשר יש צורך לשיחות בין מדינות.

הצפנת קצה לקצה ניתנת מעתה לביצוע במהלך ביצוע שיחות Zoom Phone- אחד על אחד. במהלך השיחה, ניתן לבחור אפשרות להעלות את הפגישה לשיחת טלפון מוצפנת מקצה לקצה. השדרוג לוקח שנייה ועוזר להוסיף שכבה נוספת של פרטיות לשיחות הטלפון המתרחשות באמצעות זום. כאשר היא מופעלת, E2EEמספקת שיחה מוצפנת באמצעות מפתחות הצפנה המוכרים רק למכשירים של המתקשר והמקבל. בנוסף, למשתמשים תהיה אפשרות לאמת סטטוס E2EE  על ידי מתן קוד אבטחה ייחודי זה לזה.