אינטגריטי תוכנה חוגגת עשור

יום ב', 4 באפריל 2022

 

 

חברת אינטגריטי תוכנה מבית מטריקס, המתמחה במתן פתרונות תוכנה בעולם תשתיות אבטחת המידע וסייבר, קיימה לאחרונה אירוע לקוחות גדול וחגיגי בתיאטרון הקאמרי בתל אביב לציון עשור לחברה. באירוע נכחו כ-500 אורחים, ביניהם – לקוחות החברה, בכירי חברות ה-ITהמובילות בשוק הישראלי ושותפים, כמו  Silverfort, HCL, Infinipoint, Ironscales, Securely, Citrix, Proofpoint, Innocom ו-Nutanix  שגם נתנו חסות לאירוע.

במעמד מרגש על בימת התיאטרון פנה ארז גולדשטיין (בתמונה משמאל) , מייסד החברה ומבעליה, לשותפים, ללקוחות ולעובדים ואמר: "היום אנחנו חוגגים עשור ומציינים שיא של תוצאות עסקיות, 350 לקוחות ופורטפוליו עשיר של מוצרי תוכנה, כשאנחנו מובילים את השוק בתחומינו. כל זה לא היה מתאפשר ללא שיתוף הפעולה והעשייה הפורה והמשגשגת של כולכם ועל כך מגיעה לכם תודה ענקית".

גולדשטיין ניצל את ההזדמנות גם להיפרד באופן רשמי מתפקידו כמנכ"ל החברה כשציין שהוא עובר לכהן כנשיא החברה ובירך את המנכ"ל הנכנס, אורן קרוג, שבמשך 16 השנים האחרונות כיהן בתפקידי ניהול שונים במטריקס, חברת האם. קרוג שיתף את הנוכחים ואמר, כי "יש לנו תוכניות רבות להמשיך ולהצעיד את אינטגריטי תוכנה בחזית הטכנולוגיה הישראלית בתחומי אבטחת המידע והסייבר, הווירטואליזציה והתשתיות".

לאחר מכן עלתה על הבמה ההצגה "גאון בכלוב" בכיכובו של עמוס תמם, שנשאר לאחר ההצגה לשוחח עם הקהל.