פרימטר 81 ממנה את גילי נצר לסמנכ"ל השיווק

יום ו', 18 במרץ 2022
 
 
 
פרימטר 81, ההפעילה בצמיחה מהירה של Security Services Edge (SSE) ו-Zero Trust Networking, הודיעה על מינויה של גילי נצר לסמנכ"ל השיווק. נצר מצטרפת ל-Perimeter 81 עם יותר מ-20 שנות ניסיון בשיווק הן בחברות גלובליות מובילות והן בסטארטאפים חדשניים, שם שימשה כסמנכ"לית שיווק ותפקידי מנהיגות נוספים.
 
לדברי החברה מינויה של נצר יסייע לתדלק את רמת הצמיחה הבאה של החברה כאשר היא מיישמת את החזון שלה להפוך את אבטחת הסייבר לפשוטה באופן קיצוני עבור ארגונים גדולים וקטנים כאחד.
"השילוב של גילי מסמלת את המשך הצמיחה וההתרחבות של החברה", אמר שגיא גידאלי, מייסד משותף ו-CGO Perimeter 81. "בחודשים האחרונים נוספו ל-Pimeter 81 שותפים מדהימים, שמביאים איתם ניסיון רב וכישורים ייחודיים שיוסיפו למסלול הצמיחה שלנו כאשר אנו מפשטים ומקלים על אבטחת סייבר עבור ארגונים ברחבי העולם."
מינויה של נצר מגיע בעקבות הגיוס האחרון של סמנכ"ל משאבי אנוש ומוצר סמנכ"ל בינואר. 
 
נצר מגיעה ל-Pimeter 81 מ-Cimulate שם שימשה כ-CMO. במהלך הקריירה שלה, היא הובילה ארגוני שיווק בתפקידים כמו סמנכ"לית שיווק עבור סטארטאפ אבטחת סייבר Illusive Networks ומנהלת שיווק ב-Symantec הרב לאומית. הניסיון שלה הוא בהובלת אסטרטגיית ריבוי מגע, הקלה על יצירת קטגוריות מוצרים חדשות, מיתוג כקנה מידה של חברה, מעורבות לקוחות ומשפיעים לחינוך והתאמה משופרת של המוצר לשוק, כמו גם בנייה ואופטימיזציה של כלים ותוכניות שיווק, הגברת מודעות והגדלת המכירות.