חברת האריס (Harris) האמריקנית רוכשת את 2Team Computers הישראלית

יום ד', 16 במרץ 2022
 
 
 
חברת האריס  Harris Computer Corporation ספקית תוכנה גלובלית רכשה את חברת תוכנת הביטוח הישראלית תותים מחשבים 2Team Computers.
 
תותים הוקמה בשנת 2010 ומספקת ללקוחותיה פלטפורמה לשיווק ומכירה של תוכניות ביטוח חיים ופנסיה, המתאימה בין היתר לסוכנים וברוקרים בשוק הפיננסיים הישראלי. האריס היא חברת אחזקות גלובלית המספקת פתרונות תוכנה לפלחי שוק שונים. החברה מתמחה ברכישת חברות תוכנה, בעלות פורטפוליו מוצרים ולקוחות יציבים. להאריס זו רכישה שנייה בישראל, לאחר שנשרכשה בשנת 2016 את חברת התוכנה iMDSoft, ספקית מובילה של מערכות מידע קליני לבתי חולים. האריס צפויה להמשיך במסע הרכישות שלה בישראל.
 
שחר סרי, סגן נשיא בכיר בהאריס אמר: "רכישת תותים מחשבים הוא שלב נוסף באסטרטגית הרכישות של האריס בישראל. אנחנו נרגשים מההתרחבות הנוספת בשוק הישראלי ומברכים על ההזדמנות לסייע בצמיחת החברה בהתבסס על המוצרים, המומחיות והלקוחות שצברה עד כה"
 
תותים תמשיך לפעול כחברה עצמאית, אך תהנה מהתמיכה שהאריס הבינלאומית תוכל לסייע לה בהרחבת בסיס הלקוחות, ופיתוח מוצרים חדשים, מוסיף שחר: "אנחנו מברכים על הצטרפותם של העובדים והלקוחות למשפחת האריס. לתותים מחשבים לקוחות רבים בשוק הפיננסים והביטוח הישראלי, בהם בנקים, חברות ביטוח, מנהלי הסדר, סוכנויות ביטוח וסוכני ביטוח".
 
בני טרושינסקי, מיסד ומנכ"ל תותים אמר: "אני מברך על ההזדמנות להצטרף למשפחת האריס. זהו מהלך אסטרטגי אשר יבטיח ללקוחות החברה ועובדיה שימור של היצירתיות והייחודיות של פתרונות חברת תותים, שיהנו ממעטפת של חברה גלובלית, שתבטיח מתן מענה מיטבי לכל התפתחות עתידית"
 
אודות תותים מחשבים (2Team)
 
תותים מחשבים, אשר הוקמה בשנת 2010, מתמקדת בפיתוח פתרונות תוכנה חדשניים וייחודיים ליצרנים ומפיצים של מוצרי ביטוח חיים, חיסכון טווח ארוך ופרט. הפתרונות של החברה מקלים על תהליך ההשוואה, ההבנה והמכירה של מגוון רחב של מוצרים ויצרנים ובכך מאפשרים למשווק הפנסיוני / סוכן הביטוח להסביר ללקוחותיו נושאים מורכבים בצורה פשוטה וידידותית. למידע נוסף: www.twoteam.co.il.
 
אודות האריס
 
האריס היא חלק מ-Constellation Software Inc. (TSX: CSU), רוכשת חברות תוכנה ומסייעת בניהול, בהרחבת סל המוצרים ובצמיחה בשווקים חדשים. באמצעות רכישות אלו, האריס צמחה מחברת הפועלת בענפי השירותים, הממשל המקומי, החינוך והבריאות והיום מחזיקה למעלה מ-170 עסקים ברחבי העולם, על פני יותר מ- 20 תעשיות.
 
לפרטים נוספים:
שחר סרי
Executive Vice President
SSery@harriscomputer.com