איתן זמיר מונה לסמנכ״ל הכספים בסטרטסיס

יום ד', 22 בדצמבר 2021

 

סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), המובילה בפתרונות הדפסה בתלת מימד מבוססי פולימרים, מינתה את איתן זמיר לתפקיד סמנכ"ל הכספים (CFO) של החברה. זמיר שימש עד היום בתפקיד סמנכ"ל כספים במטה סטרטסיס. הוא יחליף את לילך פיורסקי, שתפרוש לאחר תשע שנות פעילות בחברה.

זמיר מביא עימו לתפקיד 20 שנות ניסיון ניהולי בכיר בתחום הפיננסי. הוא הצטרף לסטרטסיס בשנת 2019 לאחר ששימש כשותף בפירמת PwC  בישראל ובניו יורק, שם עבד עם מגוון חברות רב לאומיות הנסחרות בבורסה האמריקאית.

לדברי ד"ר יואב זייף, מנכ"ל סטרטסיס, מאז הצטרפותו של איתן לחברה, הוא הוכיח עצמו מהר מאוד כשותף לצוות ההנהלה הבכיר, כשהוא תורם מניסיונו הגלובלי העשיר. "התובנות של איתן, היושרה, הבנת החזון של החברה כמובילת השוק ועושר הניסיון שלו הופכים אותו לאדם הנכון להנהיג את הארגון הפיננסי של סטרטסיס". ד"ר זייף הודה לפיורסקי על תרומתה הגדולה לחברה וציין, כי סייעה לשימור ולחיזוק האיתנות הפיננסית של סטרטסיס בניווטה בשווקים הדינמיים. 

אודות סטרטסיס (Stratasys)

Stratasys  היא חברה גלובלית המובילה את המעבר העולמי לייצור תוספי

(additive manufacturing), עם פתרונות הדפסה תלת מימד חדשניים, בתעשיות דוגמת חלל, רכב, מוצרי צריכה ובריאות. באמצעות מדפסות תלת מימד חכמות ומחוברות, חומרים פולימריים ומערכות תוכנה חכמות מספקת Stratasysיתרונות תחרותיים בכל שלב בשרשרת ערך המוצר. כיום, הגופים והארגוניםהמובילים בעולם פונים אל Stratasys כדי לשנות את עיצוב המוצרים שלהם, להכניס גמישות ומהירות הגעה למערכי הייצור והאספקה שלהם ואף לשפר טיפול בחולים.