דיינבוק מתגברת את קו מחשבי SATELLITE PRO C40

יום ה', 12 במאי 2022

דיינבוק מתגברת את קו מחשבי SATELLITE PRO C40

עם מעבדי AMD RYZEN

Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על הרחבת קו מחשבי ה- Satellite Pro C40עם שילוב מעבדי AMD Ryzen  מסדרות 5 ו-7, המצויידים ב- Radeon Graphics.

המהלך ירחיב את היצע המחשבים העסקייםשל החברה במחיר שווה לכל כיס.

ה-Satellite Pro C40D-B  תוכנן ועוצב עם מגוון תכונות להעלאת הפרודוקטיביות, קישוריות ואבטחה, במארז דקיק ומעוצב, כשהוא מציע ביצועים מרשימים לכל אורכו של יום העבודה ובמחיר כניסה אטרקטיבי.

עם עובי  של 18.9מ?מ, משקל 1.52 ק?ג, ותצורה קומפקטית, ה-Satellite Pro C40D-B הוא בין הדקים בקטגוריית המוצרים שלו ומתאים לכל סגנונות העבודה בעידן החדש – בבית, במשרד, או בדרכים.

ה-C40D-B מספק למשתמשים את כל מגוון כלי ההגנה והבטחה שישמרו על הנתונים במחשב בטוחים, בלא קשר למיקומם. המערכת כוללת שימוש ב- Trusted Platform Module (TPM) 2.0  כך שהנתונים הרגישים מוגנים בהצפנה. השילוב עם סיסמאות חזקות עבור המשתמשים והאדמינים, מצמצמים את הסיכונים לגישה לא מאובטחת, כמו גם כניסה באמצעות קורא טביעת אצבע (אופציולי). יש גם חריץ מנעול פיזי חיצוני למניעת גניבה.

הודגש כי המחשב החדש נהנה ממגוון יכולות קישוריות המאפשרות למשתמשים להשאר מחוברים מכל מקום בו הם נמצאים. הוא מצוייד ביציאת USB Type-Cלטעינה, קישוריות וחיבור מסכים חיצוניים, שתי יציאות USB 3.1 Type A, יציאת HDMI  וקורא כרטיסי Micro SDלטובת הרחבת הזכרון.

כשמדובר בשמירה על קשר עם לקוחות וחברים לעבודה, המחשב מצוייד במצלמת רשת HD, רמקולים סטריאופוניים ומיקרופון התומך ב-Cortana. יש כניסה למיקרופון/אוזניות לטובת התחחברות לאוזניות.

Satellite Pro C40D-B  יהיה זמין מחודש יוני 2022 באמצעות חברת ?מפעיל?.

למידע נוסף: https://il.dynabook.com/laptops/satellite-pro/