מטריקס תייצג את פתרונות Rockwell Automation בישראל

יום ה', 13 בינואר 2022
 
 Rockwell Automation (רוקוול אוטומיישן), המספקת שירותי אוטומציה ו-IT למערכות ייצור, הכריזה על שיתוף פעולה מקומי עם חברת הטכנולוגיה מטריקס. במסגרת השותפות, חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תהא אחראית על הפצת, שיווק והטמעת פתרונות התוכנה של Rockwell Automation בישראל. 
 
צוין כי האסטרטגיה של Rockwell Automation לתמוך בחברות ברחבי העולם במסע הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהן, תואמת את מחויבותה של מטריקס ללקוחות בישראל להעניק את הפתרונות המובילים ביותר בעולם לצרכים הקיימים להמשך צמיחה, מטריקס מבססת בשיתוף זה את טכנולוגיות התוכנה התעשייתיות העדכניות ביותר. צוותי Rockwell Automation ומטריקס יעבדו בשיתוף פעולה הדוק כדי להביא ערך רב יותר ללקוחותיהם עם אימוץ פתרונות דיגיטליים מתקדמים ובטוחים לשיפור החוסן, 
 
אריאל לסרי, מנהל פעילות ישראל, ב- Rockwell Automation, אמר: "אנו שמחים מאוד שמטריקס מצטרפת אלינו כשותפת ההפצה הראשית של התוכנה שלנו בישראל. זוהי אבן דרך חשובה, ואנו מאמינים שהיא תניב ערך רב עבור הלקוחות שלנו. השותפות הזו חשובה לנו ומשמעותית ומחזקת את החזון הכולל שלנו, אני מאמין שהשותפות עם מטריקס תאיץ את הצמיחה העסקית של רוקוול בישראל".
 
בעידן של האצה דיגיטלית, מטריקס פעילה בכל הנוגע לאימוץ טכנולוגיות, מתודולוגיות וכלים פורצי דרך, היוצרים ערך אדיר ללקוחותיה. עם חתימת הסכם השותפות עם Rockwell Automation, חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תהא אחראית על ייצוג פתרונות התוכנה של Rockwell Automation בישראל, ייצוג הכולל שיווק ומכירת פתרונות התוכנה, הטמעה, יישום ומתן שירותים מיוחדים עבור הלקוחות. 
היצע הפתרונות שמתווסף עם חתימת ההסכם עם רוקוול יתמקד בפתרונות החברה לאבטחת מידע וסייבר, פתרונות OT, סוויטת פתרונות חדשנות לתעשייה, מעבר לענן, מערכות ניהול תחזוקה ממוחשבת ושלל פתרונות אוטומציה.
 
"אנחנו מברכים על הסכם שיתוף הפעולה עם Rockwell Automation אשר הופך אותנו למפיץ מורשה של פתרונותיה בישראל" אמר ירון רז, סמנכ"ל בכיר במטריקס. "כבר למעלה מ-20 שנה שאנחנו פועלים במרץ על מנת לספק לשוק הישראלי את פתרונות התוכנה המתקדמים ביותר, ומסייעים למגזרים השונים בתעשייה להתקדם לעבר תעשייה חכמה ומשולבת תוכנה. השותפות עם Rockwell Automation היא אבן דרך משמעותית עבורנו, שתסייע לנו להמשיך להעניק לחברות בשוק הישראלי מענה מתקדם, איכותי ומותאם. אין לי ספק שהפעילות המשותפת עם Rockwell Automation אשר קורמת עור וגידים בימים אלה, טומנת בחובה שיתוף פעולה פורה שילך ויתעצם ושלל הזדמנויות חדשות". 
 
על Rockwell Automation 
Rockwall Automation Inc (ROK) היא מובילה עולמית בכל הנוגע באוטומציה תעשייתית וטרנספורמציה דיגיטלית.  המשרד הראשי של Rockwell Automation ממוקם במילווקי, ויסקונסין, ומעסיק כ-24,000 עובדים, מעניקים שירות ללקוחות שונים בלמעלה מ-100 מדינות. למידע נוסף – https://www.rockwellautomation.com./ 
 
אודות מטריקס מוצרי תוכנה
למעלה מ-30 שנה חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בבלעדיות בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות וחברות תוכנה ישראליות. בנוסף מספקת החטיבה שירותי שיווק, PRE/POST SALE, ניהול מוצר, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות של החברות הללו. פתרונות התוכנה שמספקת החטיבה פועלות במגוון רחב של תחומי פעילות ה-IT, ביניהם Data Platform, Big Data, Predictive Analytics, ITSM, AI, IoT, קוד פתוח, אבטחת מידע, שליטה ובקרה, ניטור חווית משתמש, אינטגרציה, גיבויים, תקשורת ועוד.