פלטפורמת המודיעין של Pyramid מופיעה לראשונה ברשימה של האנליטיקה

יום א', 26 ביוני 2022

 

Pyramid Analytics (Pyramid), ספקית פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות, הודיעה כי החברה נבחרה כפיינליסטית עבור  Ventana Research Digital Innovation Awards, בטקס השנתי ה-15. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של החברה היא אחת משלושת המועמדים הסופיים בלבד בקטגוריית האנליטיקה. תחום הבינה העסקית והאנליטיקה בשוק התוכנה העולמי תחרותי ביותר. יש כ-120 ספקי תוכנה במרחב הזה. Ventana Researchתכריז על הזוכה ב-29 ביוני 2022.

Ventana Research Digital Innovation Awards  מזהים את הטכנולוגיות והמוצרים המובילים שיש להם את ההשפעה הבולטת ביותר בשווקים הרלוונטיים שלהם, תוך הכרה בספקים חלוציים שתורמים להתקדמות בטכנולוגיה, מניעים שינויים ומגדילים ערך עבור ארגונים ברחבי העולם. הפיינליסטים של השנה מייצגים גל התקדמות טכנולוגית משמעותית בשימוש ב- בינה מלאכותית ובלימוד מכונה המוזרמים בכלים ויישומים המדגימים התקדמות מהותית, שלפי הניתוח של Ventana, יש להם את ההשפעה המשמעותית ביותר על התעשיה הטכנולוגית.

נקודות מפתח:

*Pyramid Analytics היא פיינליסטית בקטגוריית האנליטיקה של Ventana Research Digital Innovation Awards, הנערכת בפעם ה-15, עבור פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות פורצת הדרך שלה.

*פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramidהיא אחד משלושת מוצרי האנליטיקה בלבד שנבחרו בידי האנליסטים של Ventana Research. בפיינליסטים הנוספים נמצאת גם ותיקת התעשייה, Qlik.

*Ventana Research  תכריז על הזוכה ב-29 ביוני 2022.

*לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת המודיעין לקבל החלטות של Pyramid .

מודיעין לקבלת החלטות הוא הדבר הגדול הבא באנליטיקה של ביג דאטה

החידוש המשמעותי הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית(AI). יישום בינה מלאכותית בהכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי הנתונים הוא מה שמפריד בין מודיעין לקבלת החלטות לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlikו-Tableau. הבינה המלאכותית מורידה את מחסום הכישורים הנדרש על ידי מיכון של העבודה היותר טכנית הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דוחות ולוחות עבודה.

פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות של Pyramid  מספקת תובנות מונעות נתונים עבור כל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramidמספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל באופן ממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך אנליטי, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid  מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה.