רד האט עילי בוטנר וילדי החוץ באירוע הלקוחות השנתי של החברה

יום א', 1 במאי 2022

 

רד האט (Red Hat) ישראל, ספקית של פתרונות קוד פתוח, קיימה את אירוע הלקוחות השנתי של החברה בזאפה בהרצליה, בהשתתפות למעלה מ-250 לקוחות מכל מגזרי התעשייה בישראל ועובדי החברה.

באירוע השתתפו בכירים מרד האט ישראל, ביניהם לימור אפיק – מנכ"לית רד האט ישראל, יוון וקפריסין; מני צרפתי – מנהל ארכיטקטורת פתרונות ברד האט ישראל, יוון וקפריסין; ועוד. המשתתפים נהנו מארוחת ערב מפנקת ומהופעה מקפיצה של עילי בוטנר וילדי החוץ, שהעמידה את כל הקהל על הרגליים.

לימור אפיק, מנכ"לית רד האט ישראל, יוון וקפריסין, בירכה את הנוכחים ואמרה כי, "אני נרגשת להיות כאן היום ולחגוג אתכם את ההצלחות המשותפות שלנו, ההישגים ואת כל מה שעתיד לבוא, באירוע שכבר הפך למסורת. הקוד הפתוח, שנחשב בעבר לבחירה אמיצה, היום מהווה את הסטנדרט בארגונים הגדולים ביותר בישראל ובכל העולם, בכל מגזרי התעשייה. אתם, הלקוחות שלנו, זאת ההוכחה לכך".

מימין: אורי בן שמואל – מנהל מגזר הביטחון ברד האט; לימור אפיק – מנכ"לית רד האט ישראל, יוון וקפריסין; רועי שטינמץ – מנכ"ל רוביקון; ובת אל אסף-וולצ'אק – ארכיטקטית פתרונות בכירה למגזר הפיננסים ברד האט. קרדיט צילום: נדב כהן יונתן.