שינוי באסטרטגיה הדיגיטלית של אוניברסיטת קליפורניה עם נתונים מהירים ומאובטחים

יום ד', 8 בדצמבר 2021
 
Delphix, חברת נתונים מובילה בתעשייה עבור DevOps, ו-Unisys Corporation (NYSE: UIS), חברת פתרונות IT גלובלית, הכריזו על האצת האסטרטגיה הדיגיטלית של אוניברסיטת קליפורניה סטייט (CSU) על ידי מתן גישה מהירה ומאובטחת לנתונים לתמיכה בפיתוח אפליקציות לסטודנטים.
 
האוניברסיטה הציבורית הגדולה ביותר בארצות הברית, עם מסלול לימודים של ארבע שנים, יכולה כעת לספק ל-23 הקמפוסים שלה נתונים לפי דרישה כדי שיישמו אסטרטגיות דיגיטליות משלהם. סוג זה של גישה מהירה אפשרה למהנדסי תוכנה בקמפוסים לפתח במהירות יישומים חדשניים כדי לאפשר את Graduation Initiative 2025, פרויקט שאפתני שמטרתו הייתה להגדיל את שיעורי גמר הלימודים תוך ביטול פערי הזדמנויות וההישגים. הפרויקט כולל גם יישומים המאפשרים לסטודנטים לבדוק את הציונים שלהם, לבקש סיוע כספי, לבדוק את הסטטוס לקראת גמר הלימודים וכיוצא בכך.
 
היוזמה היא חלק מאסטרטגיית הארכיטקטורה ההיברידית הגדולה יותר של האוניברסיטה עצמה שמטרתה לשפר את שיעורי גמר הלימודים, יחד עם שיפור חוויית הסטודנטים ושביעות הרצון, וביטול פערי השוויון בקרב הבוגרים.
 
אסטרטגיית ארכיטקטורה היברידית
 
Unisys מאפשרת ל-CSU למנף את פלטפורמת הנתונים של Delphix DevOps כדי להאיץ ולפשט את הפעלת הארכיטקטורה ההיברידית שלה. היכולת של הפלטפורמה להעביר, לרענן ולסגור בקלות סביבות נתונים פרטיות וציבוריות מבוססות ענן משפרת באופן דרמטי את צינור אספקת היישומים של האוניברסיטה.
 
"השימוש ב- Delphix ו-Unisys ליישום אסטרטגיית הארכיטקטורה ההיברידית שלנו מאפשר לנו, לראשונה, ליצור מאגר נתונים אחוד ומאובטח, המתמלא מדי יום בנתונים מכל 23 הקמפוסים. זה הופך את הנתונים לנגישים בקלות וניתנים לצריכה מהירה בקנה מידה גדול. מנתחי הנתונים, מדעני הנתונים והמפתחים שלנו יכולים כעת להניע חדשנות מהירה יותר וליצור באופן יזום תוכניות תמיכה לסטודנטים כדי לשפר את שיעורי סיום הלימודים", אמר מייקל ברמן, מנמ"ר ב-CSU.
 
אסטרטגיית הארכיטקטורה ההיברידית של האוניברסיטה כוללת העברת הנתונים בכל הקמפוסים מ-CMS בהתקנה מקומית אל שירותי הענן של אמזון (AWS). ה-CMS משרת כמעט 500,000 סטודנטים ו-56,000 אנשי סגל וצוות, והוא קריטי לכל דבר, החל מהרשמת סטודנטים, ניהול סטודנטים, תזמון ורישום ועד משאבי אנוש, כספים ותגמול העובדים.
 
"אנו שמחים ש-CSU ו-Unisys בחרו ב-AWS כספקית ענן אסטרטגית כדי להניע את ההמרה הדיגיטלית שלה", אמר קים מג'רוס, סגן נשיא AWS בתחום החינוך, ממשל מדיני וממשל מקומי. "המעבר ל-AWS יכול לעזור ל-CSU להפוך לארגון זריז יותר ולהעצים אותה להשתמש בנתונים בצורה אסטרטגית יותר כדי להשיג תובנות חשובות שישפרו את חוויית הסטודנט. בנוסף, זה יכול לעזור למערכת האוניברסיטאית להתרחב מהר יותר, להקטין את החבות הטכנית, לממש חיסכון בעלויות ולנהל את התפעול בצורה יעילה יותר".
 
ההשפעה על עלות ויעילות
 
Delphix ו-Unisys עובדים יחד עם CSU כדי לעזור לאוניברסיטה להפחית עלויות ולשפר את היעילות התפעולית.
 
באמצעות Delphix ו-Unisys, CSU חסכה למעלה מ-4.5 מיליון דולר בשנה ונמנעה מעלויות עתידיות של למעלה מ-7 מיליון דולר בשנה עבור הוצאות אחסון מידע, וכך היא יכולה לשחרר יותר משאבים למימון חדשנות. היוזמה גם שיפרה משמעותית את מדדי הפרודוקטיביות של CSU.
 
*מיכון הנתונים של Delphix עוזר ל-Unisys לספק נתונים מהר יותר ובתדירות גבוהה יותר לקמפוסים של CSU. צוותי היישומים יכולים כעת לרענן עותקים באופן מיידי עם נתוני ייצור מעודכנים, להריץ נתונים לאחור לכל נקודת זמן קודמת, ולהעביר עותקי נתונים שונים כך שגרסאות הנתונים יתיישרו עם גרסאות ההפצה. כל אלו משפרים באופן דרמטי את הפרודוקטיביות.
 
ג'דידיה יואה, מנכ"ל Delphix, הוסיף, "המיכון הטרנספורמטיבי הוא משנה משחק, והוא מאפשר עלייה של עד 100x בתאוצת החדשנות. מיכון נתונים מודרני, עם אבטחה ותאימות משולבים מאפשרת ל-CSU לשפר את התוצאות והחוויות של התלמידים, להוציא פחות על תשתית ולהשקיע יותר ביוזמות אסטרטגיות".
 
אודות Delphix
 
Delphix היא חברת הנתונים המובילה בתעשייה עבור DevOps. 
החברה מספקת  פלטפורמת נתונים אוטומטית של DevOps עבור כל היישומים הארגוניים. Delphix מסווה נתונים לציות לפרטיות, מאבטחת נתונים מתוכנות כופר ומספקת נתונים יעילים וירטואלים עבור CI/CD.
למידע נוסף,  www.delphix.com 
 
אודות Unisys
 
הצעות Unisys כוללות פתרונות דיגיטליים במקום העבודה, פתרונות ענן ותשתיות, פתרונות מחשוב ארגוניים, פתרונות תהליכים עסקיים ופתרונות אבטחת סייבר. לקבלת מידע נוסף - www.unisys.com.
 
ליצירת קשר:
Orlando de Bruce 
VP of Corporate Marketing & Brand
Orlando.Debruce@delphix.com