רד האט מכריזה על תכונות חדשות המאפשרות הקמה וניהול יישומים בענן

יום ד', 15 בדצמבר 2021

 

 

רד האט (Red Hat), ספקית מובילה של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על השקת Red Hat OpenShift 4.9ו-Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes 2.4, אשר נועדו לשמור על ההמשכיות של הענן ההיברידי הפתוח גם בקצוות המרוחקים של הרשת הארגונית. היכולות החדשות כוללות את התקנת OpenShiftעל שרת בודד, כאשר אשכול OpenShift  הקטן והמלא מסייע לארגונים להרחיב את תהליכי פעילות הפיתוח, ההטמעה והניהול של טכנולוגיות כדי להתמודד עם הדרישות הגוברות למידע ושירותים.

לפי IDC, 50% מתשתית ה-ITהחדשה תהיה באתרי קצה ולא במרכזי נתונים תאגידיים, כאשר הנתון עומד על פחות מ-10% בשנת 2021. תחזית נוספת של IDCצופהכי עד שנת 2024 תהיה עלייה של 800% במספר היישומים הפרוסים באתרי קצה. ארגונים בענפים שונים משתמשים במחשוב קצה כדי לפרוס יישומים רגישים להשהיה (Latency) לא רק כדי לספק את חווית היישומים הטובה ביותר עבור המשתמשים, אלא גם כדי לקבל החלטות מהירות ומבוססות-נתונים עבור העסק שלהם.

כאשר ישנה דרישה גוברת לפעילות של יישומים במיקומים מרוחקים, ארגונים זקוקים לכלים שלא רק מאפשרים להם פריסה פשוטה יותר בקצה, אלא גם מאפשרים ניהול מותאם של היישומים הללו. העדכונים האחרונים ב-Red Hat OpenShift 4.9   ו-Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes 2.4  מספקים לארגונים את יכולות הגמישות והניהול הדרושות כדי לפרוס עומסי עבודה לפי הצורך.

בת אל אסף-וולצ'ק, ארכיטקטית פתרונות למגזר הפיננסי,אמרה כי, "מחשוב הקצה משנה באופן מהותי את הדרך שבה עסקים משתמשים ומתקשרים עם נתונים. מרחב הדאטה והיישומים יצא ממרכזי המחשוב אל הקצוות – הדאטה ייווצר ויעובד שם. מקרי השימוש דוגמת רכבים אוטונומיים, רחפנים, רובוטים וערים חכמות גדלים באופן אקספוננציאלי ויש צורך חיוני לשמור על עקביות הביצועים כדי לנהל את עומסי העבודה והתשתית המבוזרים. היכולות החדשות של Red Hat OpenShiftו-Red Hat Advanced Cluster Management  מסייעות להרחיב אף יותר את היכולות של הענן ההיברידי הפתוח – מה שמספק בסיס משותף לחדשנות עסקית המתחילה במרכזי הנתונים של הלקוח ועד לעומק מחשוב הקצה".