ויז'ואל סקיוריטי מונתה כמפיצה הרשמית של AirEye Dome בשראל

יום ב', 14 במרץ 2022

חברת ויז'ואל סקיוריטי מונתה כמפיצה הרשמית של חברת הסייבר AirEye Dome  בישראל. חברת AirEye  פיתחה טכנולוגיה המבקרת ומגנה על המרחב האווירי של ארגונים וחברות מפני מתקפות זדוניות.

המערכת שלAirEye   מנטרת את המרחב האווירי סביב הארגון ומבצעת ניתוח מתמיד של כל תעבורת המידע האלחוטי בכל הערוצים אשר משודרים במרחב האווירי שלו בזמן אמת. היא מזהה ציודים ארגוניים, מסווגת אותם לפי סוג הציוד ושולטת בהפרת מדיניות ארגונית של התקשורת האלחוטית. בהתאם לכך, המערכת חוסמת באופן אוטומטי חיבורים חשודים וחדירות לא מורשות למרחב התקשורתי של הארגון כאשר כל חסימה כזו גם מדווחת להנהלת הארגון.

AirEye  הוקמה ב-2019 על ידי היזמים שלמה טובול, אוהד פלוטניק, רועי קרן, ועמיחי שולמן (בתמונה) הנחשבים לוותיקי אבטחת המידע בישראל ובאמתחתם מספר סטארט אפים בתחום אבטחת המידע והסייבר.

לדברי ינון גולן, מנהל פעילות ויז'ואל סקיוריטי, "AirEye  מספקת הגנה מלאה מכל איום אפשרי על הארגון ומונעת גישה לא מורשית לרשת הארגונית. בין היתר המערכת מונעת מכל מרכיב בעל יכולת חיבור כפול לרשת מלקבל גישה אלחוטית, היא מזהה רשתות אלחוטיות בעלות הגדרות לא מאובטחת, מגנה מ-FraggAttacks  ומחטיפת מכשירים ומונעת זליגת מידע מערוצים לא מנוטרים".

"אנטנות להשכרה המצויות בקרבם של ארגונים הופכות את הארגונים לפגיעים למתקפות מהאוויר ותוקפים יכולים להשתלט עליהן ולפגוע ברשת הארגונית. כאשר מתקפות מהאוויר הופכות לנפוצות יותר ויותר, AirEye  היא היחידה שנותנת פתרון מלא מפני ,חטיפת, רשת ארגוני וזליגת מידע עסקי".

גולן הוסיף וציין: "פתרון אבטחת המידע של AirEye Dome  הוא המקיף ביותר בשוק, גם ביכולת לזהות איומים על רשתות הארגון בזמן אמת וביכולת לחסום מתקפות באופן מהיר ואוטומטי. AirEye   היא חברה חלוצה בתחומה ומהווה השלמה מצוינת לסל הפתרונות של קבוצת ויז'ואל בתחום אבטחת מידע."