חידוש: מבחן התגובה החיסונית לגורם המחוסן

יום ג', 11 בינואר 2022
 
MeMed, מובילה בטכנולוגיות תגובה של גורם מחוסן, מכריזה על סבב מימון פרטי של 93 מיליון דולר, שמביא את סך המימון בחברה ליותר מ-200 מיליון דולר, כולל תמיכה ממשרד ההגנה האמריקאי והנציבות של האיחוד האירופי. הכספים ישמשו להגדלת הייצור, להאצת המסחור ולהרחבת סל מוצרי התגובה החיסונית החלוצית של החברה לגורם מאכסן .
 
חבילת הטכנולוגיה של MeMed מפענחת את התגובה החיסונית של הגוף תוך מספר דקות, ומספקת לרופאים פתרונות חשובים לניהול מטופלים המתמודדים עם דילמות קליניות משמעותיות. מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) העניק לאחרונה אישור שמהווה ציון דרך לשימוש בבדיקת MeMed BV® בפלטפורמת נקודת הצורך MeMed Key® כדי לסייע לספקי שירותי בריאות להבחין בין זיהומים חיידקיים וויראליים בילדים ובמבוגרים כאחד.
 
MeMed פיתחה גם את בדיקת MeMed COVID-19 Severity™ לחיזוי תוצאות חמורות בחולי קוביד-19 אשר אושרה לשימוש באירופה.
 
ערן אדן, המייסד והמנכ"ל השותף של MeMed, אמר: "השקעה חדשה זו תאפשר ל-MeMed להרחיב את הפעילות עם התמקדות בארצות הברית. אנו אסירי תודה למשקיעים שלנו על תמיכתם ואנו נמנף את הכספים, את האישור מה-FDA, ואת רשת השותפים שלנו ההולכת וגדלה כדי לספק גישה רחבה למטופלים לטכנולוגיה שלנו, כמו גם להרחיב את פורטפוליו המוצרים שלנו המורכב מפתרונות תגובת גורם מאכסן חלוציים."
 
פטריק ג'אנג, Horizons Ventures, אמר: "אנו מאמינים מאוד שהאסטרטגיה של MeMed של השימוש בטכנולוגיות תגובה חיסונית של גורם מאכסן היא התקדמות משמעותית בשיפור של שני נושאים מרכזיים בתחום הבריאות כיום: עליית העמידות לאנטי-מיקרוביאלית עקב מרשמים מיותרים של אנטיביוטיקה, וטיפול יעיל יותר בחולים שנדבקו בקוביד-19. אנו מצפים לשחק תפקיד באופן שבו MeMed, מובילת קטגוריות בתחום זה, משנה את האופן שבו מחלות מאובחנות ומטופלות כדי לשפר את שירותי הבריאות לחולים ברחבי העולם".
 
על MeMed 
 
"המשימה של החברה  היא לתרגם את האותות המורכבים של מערכת החיסון לכדי תובנות פשוטות שמשנות את האופן בו מחלות מאובחנות ומטופלות, ולהשיא תועלת משמעותית לחולים ולחברה בכלל".
 
למידע נוסף,
בקרו ב-  http://www.me-med.com