אינטגריטי תוכנה זכתה בפרס "שותף השנה" לשנת 2021 ב- EMEA של חברת HCL

יום ו', 31 בדצמבר 2021
 
חברת אינטגריטי תוכנה זכתה בפרס "שותף השנה" לשנת 2021 ב- EMEA של חברת HCL למוצר BigFix
הפרס הוענק לאחרונה על ידי חברת HCL לאינטגריטי שהוכרזה כ"שותף מצטיין" של אירופה, מזרח תיכון ואפריקה עבור גידול משמעותי בנפח הפעילות וחציית 100 לקוחות Enterprise בישראל
 
אינטגריטי תוכנה, מבית מטריקס, מודיעה כי זכתה בפרס "שותף השנה" על ידי חברת HCL לשנת 2021. אינטגריטי תוכנה זכתה בפרס עבור פתרון BigFix  המספק נראות ובקרה בזמן אמת על כל יחידות הקצה והשרתים באמצעות קונסול אחד, זאת הודות לפעילות הענפה במהלך השנה אשר כללה גידול משמעותי בנפח הפעילות ועבודה עם למעלה ממאה לקוחות אנטרפרייז בישראל. 
 
Alvaro Diaz Aguirre - HCL SW EMEA Client Director : "אנחנו מאד שמחים להעניק לאינטגריטי את הפרס היוקרתי וזאת לאות הערכה על הישגים יוצאי דופן. אינטגריטי היא השותף המוביל באיזור ומהווה האינטגרטור למרבית הלקוחות של טכנולגיות BigFix בישראל.
 
שנת 2021 הייתה מצוינת מבחינת תוצאותיה עבור HCL ובמיוחד למוצרי BigFix, ולא היינו יכולים להשיג את רמת ההצלחה הזו ללא תמיכה של קהילת השותפים המעולה שלנו, וביניהם אינטגריטי שהצטיינה במיוחד. אנו אסירי תודה לצוות אינטגריטי על מסירותם ותרומתם במתן פתרונות בתחום 
ה Life Cycle Management וה-Compliance לתחנות קצה ושרתים בארגון.
 
אנה יפרח, סמנכ"לית מכירות באינטגריטי: "אנחנו מקבלים את הפרס הזה עם הרבה כבוד ואחריות. השקענו רבות על מנת להיות החברה המקצועית ביותר בתחום ומבחינתנו המדד הטוב ביותר הם כ- 100 (!) לקוחות מאוד מרוצים מכל מגזרי המשק. המוצר BigFix הוא אחד המוצרים הראשונים שנכנסו לפורטפוליו שלנו ומהווה מנוע צמיחה לאורך השנים האחרונות. בשנה האחרונה גיבשנו את קהיליית מומחי BigFix בישראל וכיום אנחנו מנהלים פורום של כ-150 מומחים מכל מגזרי המשק. על מנת לתמוך בלקוחות בישראל הכפלנו את הצוות הטכני בחברה ומעריכים שנגייס מומחים נוספים בשנת 2022".
 
חוגגים את פרס "שותף השנה"
 
 
אודות אינטגריטי תוכנה
חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל מ- 100 ארגונים בישראל והינם במספר תחומים עיקריים: Desktop Virtualization, תקשורת ואבטחת מידע, תשתיות תוכנה ו- System.