פורטינט מעמיקה את שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט

יום ו', 7 בינואר 2022

 

פורטינט(נאסד"ק: FTNT), הפעילה בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על הרחבת שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט כדי לספק את ההתממשקות הראשונה בתעשייה של התקן הפיירוול (FW) של הדור הבא וה-Secure SD-WAN  של החברה עם Microsoft Azure Virtual WAN.

זוהי הפעם הראשונה שבה יצרן כלשהו בתעשייה מאפשר ללקוחות להכיל מדיניות אבטחה מתקדמת לתעבורת WANוירטואלית ולהרחיב את פתרון ה-Secure SD-WAN  אל מרכז ה-WAN  הווירטואלי של Azure. התוצאה היא התכנסות של אבטחה מתקדמת ויכולות רשת בענן עבור חיבור ענן פשוט, אוטומטי ומאובטח יותר ויכולות SD-WAN. ההתממשקות מאפשרת לארגונים לקשר בצורה יעילה יותר בין יישומים ועומסי עבודה המריצים את Azureעם הפריסות ההיברידיות ומרובות-העננים הנוספות שלהם.

אספקת תעבורה מאובטחת פנימה, החוצה ובתוך Azure Virtual WAN

צוין כי יותר ויותר חברות מעוניינות להשתמש ב-Azure Virtual WAN  כארכיטקטורת העברת רשת גלובלית, המספקת חיבור רציף בין נקודות קצה. אומנם מיקרוסופט מספקת מזה זמן רב גישה מאובטחת למרכז ה-Virtual WAN, עד היום, היה קשה לספק את מדיניות האבטחה באמצעות אותם כלי האבטחה בתוך Azure Virtual WAN, בתשתית העננים ומרכזי נתונים. ההתממשקות של FortiGate-VMו-Fortinet Secure SD-WAN  אל ה-Azure Virtual WAN מאפשרת לארגונים להשיג את תוצאות החדשנות הדיגיטלית הנחוצות להם בענן.  

פריסה בלחיצת כפתור אחת: התממשקות ה-Azure Virtual WANמספקת פריסה של סביבות בלחיצת כפתור ויכולת גדילה פשוטה עבור FortiGate-VM ב-Azure

חיבור מאובטח של יישומים ועומסי עבודה בעננים שונים: Azure Virtual WANמספק את הבסיס של העברת רשת גלובלית לצורך חיבור סניף-לסניף המחברת אזורים יחד. לקוחות המחפשים לפרוס רשתות היברידיות ומרובות עננים הכוללות Azure, יכולים כעת לחבר בין יישומים וסביבות שונות בקלות ובצורה מאובטחת ולהרחיב את היתרונות של מארג האבטחה (Security Fabric) וה-Secure SD-WANשל פורטינט לאורך כל התשתית שלהם כדי לאפשר מדיניות קבועה ונראות מרכזית. דבר זה מפשט את ניהול האבטחה, מאפשר נראות גלובלית אל אירועי אבטחה ומדיניות ומשפר את איכות החוויה (QoE) עבור משתמשים ולקוחות.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי,"שיתוף הפעולה עם Microsoft Azure  מספק ללקוחותינו המשותפים את הטוב ביותר משני העולמות ומשלב את התשתית המאובטחת של Azure  עם יכולות הפיירוול (FW) של הדור הבא המוביל בתעשייה של פורטינט - ופתרון ה-Secure SD-WAN  הטוב מסוגו. ההתממשקות של FortiGate-VM  מרחיבה את מארג האבטחה של פורטינט לתוך Azure Virtual WAN ומשפרת את היכולת שלנו לאבטח כל יישום על כל ענן ולאבטח את חיבורי הענן אל, בין ובתוך הענן".  

 

אודות פורטינט

פלטפורמת מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט מספקת הגנות מקיפות, משולבות ואוטומטיות על פני כל שטח התקיפה הדיגיטלי ומאבטחת התקנים, נתונים, יישומים וחיבורים קריטיים החל ממרכז הנתונים, הענן ועד למשרד הביתי. פורטינט מפעילה את אחת מתוכניות ההדרכה הגדולות והמקיפות ביותר בתעשייה במטרה להנגיש את הדרכות הסייבר והזדמנויות תעסוקה חדשות לכל המעוניין באמצעות ה-Fortinet NSE Training Instituteויוזמת Training Advancement Agenda (TAA). למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com,  הבלוג של פורטינטאו, מעבדות FortiGuard.