קלאודיו בייסרמן מונה לסמנכ"ל מכירות בבאבקום סנטרס

יום ד', 5 בינואר 2022

 

קלאודיו בייסרמן מונה לסמנכ"ל מכירות בחברת באבקום סנטרס מבית מטריקס, המספקת לארגונים המובילים בישראל  שירות מיקור חוץ בתחום השירות, הדיגיטל,  מוקדי מכירותתמיכה טכנית,

 בק אופיס, טכנולוגיות מתקדמות בתחום השירות ושירותי AI.

בין היתר, מתמחה באבקום בהקמה וניהול פרויקטי מיקור חוץ של תהליכים עסקיים (BPO - Business Process Outsourcing) בתחומי השירות, תמיכה ו- High Tech Operation.

במסגרת תפקידו, בייסרמן יהיה אמון על ניהול מערך המכירות של באבקום ובניית אסטרטגיה עסקית למיצוב באבקום כשחקן מוביל בתחום ה-BPO  בישראל והמשך ההובלה בעולמות מיקור החוץ בתחומי השירות ומוקדי השירות.

בתפקידו הקודם כיהן בייסרמן כמנהל פיתוח עסקי ומכירות בג'ון ברייס, זרוע ההדרכה של מטריקס, והיה חתום על הישגים משמעותיים בעולמות פרויקטי ההדרכה וההטמעה כולל פרויקטי BPOבתחום. בייסרמן מביא איתו ניסיון עשיר בתחום והכרות של 15 שנה עם המגזר הציבורי.

אודות באבקום

באבקום סנטרס, מקבוצת מטריקס, היא חברה מובילה בתחום השירות. את החברה ייסד ב-2008 עימאד תלחמי, בשותפות עם דב לאוטמן ז"ל, החברה הוקמה לתת מענה לצורך הגדול שיש לחברות רבות למצוא שותף שיגייס, יכשיר וינהל עבורן אנשי מקצוע ותמיכה מעולים שישרתו לאורך זמן את צרכיהם לא פחות טוב מעובדי החברה עצמם.
מרכזי המצוינות של Babcom Centers  מוקמים בצמוד לריכוזים הגדולים של יישובים ערביים בגליל. ביישובים אלה חיים אלפי גברים ונשים משכילים ואיכותיים שמעוניינים לפתח קריירה קרוב לביתם.
הזמינות הגבוהה של כ”א איכותי שכזה מאפשרת לנו גמישות תפעולית, יכולת להגיב במהירות לצרכים המשתנים של לקוחותינו, ויכולת לגייס במהירות עובדים משכילים, נשים בעיקר, שנבחרים בקפדנות בלתי מתפשרת במרכזי ההערכה שלנו.