ג'ורג' אקסברג מונה למנהל אסטרטגיית אבטחת המידע ב-VAST Data

יום ג', 7 בדצמבר 2021
 
ג'ורג' אקסברג מונה למנהל אסטרטגיית אבטחת המידע ב-VAST Data
ואסט דאטה (Vast Data), המספקת פתרונות אחסון וניהול נתונים המסייעים להתגבר על כשלים שהיו בתחום בעשורים האחרונים, הודיעה   על מינויו של ג'ורג' אקסברג (55) למנהל מערך אסטרטגיית אבטחת המידע של החברה בקרב לקוחותיה הגלובליים.
 
מינויו של אקסברג הגיע בעקבות העדכון האחרון ששחררה ואסט דאטה עבור פתרון ה-Universal Storage שפיתחה, המספק מגוון רחב של תכונות אבטחה וניהול ארגוני שנועדו לחזק ולהנגיש את ניהול הנתונים של ארגונים גדולים. 
אקסברג יסייע במאמצי החברה לספק ללקוחות ליווי מקצועי ופתרונות טכנולוגיים יציבים כדי לעמוד בדרישות הגנת הנתונים החדשות של היום. 
אקסברג, הנחשב למומחה בתעשייה בתחום אבטחת המידע והסייבר, מביא עמו 16 שנות ניסיון ב-Dell EMC, שם הוביל את אסטרטגיית המכירות של החברה בתחומי אבטחת המידע, נגישות וזמינות, גיבוי ושחזור. 
 
אודות VAST Data
VAST מאחדת יישומים בתוך מערכת אחסון all-flash בעלת סקלאביליות גבוהה, כדי לעמוד בדרישות האחסון של עומסי העבודה התובעניים ביותר. במקביל, היא מגדירה מחדש את העלויות של טכנולוגית פלאש, כדי להפוך אותה לכדאית לאחסון כל הנתונים הארגוניים. Universal Storage של VAST מעצים כעת חלק ממרכזי המחשוב המובילים בעולם. מטה חברת Vast Data ממוקם בניו יורק ומרכז הפיתוח שלה פועל מתל אביב וחיפה. למידע נוסף: https://www.vastdata.com ועקבו ב- Twitter ו- LinkedIn.