היטאצ'יאנרגיה משתפת פעולה בהחלפה הראשונה בעולם של SF6 בציוד קיים במתח גבוה

יום א', 12 בדצמבר 2021
 
 
 
 
היטאצ'יאנרג'י (Hitachi Energy)ו- National Grid הניעו בהצלחה פרויקט פיילוט החלפת SF6 בקווים מבודדי גז מותקנים במתח גבוה עם תערובת גז על בסיס פלורוניטריל החסכונית לסביבה.
 
גופרית שש פלואורידית (SF6) הוא גז לא אורגני, חסר צבע וריח, בלתי דליק, בעל תכונות חממה ומבודד חשמלי חזק.
פתרון  זה, בריצ'בורו, בריטניה הוא חלק מתיק EconiQTM של היטאצ'י אנרג'י, שנועד לספק ביצועים סביבתיים מעולים בהשוואה לפתרונות קונבנציונליים.
 
במשך עשרות שנים, SF6 שימש בתעשיית החשמל בשל תכונות הבידוד המצוינות שלו. עם זאת, יש לו פוטנציאל התחממות גלובלית גבוה (GWP)ודורש טיפול זהיר. היטאצ'י אנרג'י מפחיתה ללא הרף את השימוש ב-SF6, משפרת את ניהול מחזור החיים שלה ומאיצה את הפיתוח של מוצרים חסכוניים לסביבה.
 
"יש לנו אחריות לעזור ללקוחות שלנו כמו הרשת הלאומית להאיץ את המעבר לאנרגיה", אמר מרקוס היימבך, מנהל עסקי מוצרי מתח גבוה בהיטאצ'י אנרגיה. "טכנולוגיית רטרופיל חדשנית של EconiQ עבור קווים מבודדי גז מותקנים יחד עם הפורטפוליו החדש של מתגי EconiQ ומפסקים יאפשרו ללקוחותינו ולתעשייה כולה להפחית טביעת רגל פחמנית ולהפוך במהירות לפתרונות חסכוניים לסביבה".
 
אודות Hitachi Energy
 
היטאצ'יאנרג'י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בת קיימא .  ל-Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, בתאגיד מועסקיםם כ- -38,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של כ -10 מיליארד דולר.