ההשקות החמות של Epson בתערוכת ישפרינט:

יום ג', 19 באוקטובר 2021

                                                 

חברת Epson, הענקית היפנית, תנצל את תערוכת ישפרינט לדפוס ודפוס דיגיטלי (26-28 באוקטובר 2021 באקספו בתל אביב), להכרזה על כמה קווי מוצרים חדשים, הן למגזר המקצועי (מדפסות פורמט רחב) והן למגזר העסקי (עם דגמים חדשים של מדפסות עסקיות וסורקים משרדיים וארגוניים).

בין המוצרים הבולטים:

מגזר מקצועי

Epson SureColor V7000

גולת הכותרת של חברת Epsonבתערוכה, תהיה ההשקה של מדפסת ה- UVהחדשה EpsonSureColor V7000.

זו הפעם הראשונה בה Epsonמשיקה מדפסת עם דיו UVהמיועד להדפסה על מגוון חומרים קשיחים, כמו לוחות זכוכית, לוחות מתכת ועץ. לדברי דניאל בן מויאל, מנהל הפיתוח העסקי של Epsonישראל, הבשורה, בהחלט משמעותית, שכן החברה משיקה את המוצר הראשון שלה בטכנולוגיה המדוברת.

המערכת החדשה מבית Epsonתושק עם דיו ייחודי ועם ראש ההדפסה החדש והמתקדם של Epson- ?וזה אומר שמדובר במדפסת שתציג תוצאות שאין שני להן היום בתעשייה מבחינת איכות, דיוק צבעים, תפוקה ואמינות במיוחד לאור העובדה שכל מרכיבי המכונה מיוצרים ע"י היצרנית היפאנית והם מהדור המתקדם ביותר הקיים?.

לדברי בן מויאל, המדפסת פותחה בעיקר לצורך הדפסה של שילוט חוץ ושילוט לקמעונאים, חלונות ראווה, גדרות, אריזות, מוצרים שיווקיים ומוצרים לעיצוב המושכים את העין. המדפסת כוללת מגוון של יישומים, ומאפשרת לחברות להרחיב את היצע המוצרים שלהם ולספק תוצאות איכותיות לאורך זמן.


Epson Surecolor R5010

מדפסת שרף חדשה ברוחב 1.6 מטר המיועדת לשילוט - Epson Surecolor R5010–תציג דיו חדש ועמיד במיוחד של Epsonתוך שהיא מפיקה איכות הדפסה ללא תחרות על מגוון רחב של מצעים - כמו vinylואפילו בדים. גם כאן טכנולוגיה חדשה ביחד עם ראש ההדפסה המתקדם ביותר מבטיחים את איכות ההדפסה הגבוהה ביותר מבין כל המכונות בענף.

?זו מדפסת דיו השרף בפורמט רחב הראשונה של Epson?, אומר בן מויאל. היא מדפיסה על מגוון רחב של חומרים כגון ויניל, כרזות, טקסטיל, קנבס, טפט ושקפים, ומשלבת דיוק, גמישות מדיה, אמינות גבוהה ואיכות שאין כדוגמתה. דיו מבוסס מים ללא ריח לוואי מאפשר להשתמש באפליקציות מודפסות בסביבות רגישות דוגמת בתי ספר, בתי חולים ובתי מלון, כמו גם באפליקציות חיצוניות הדורשות עמידות גבוהה במיוחד.

Epson SureLab D1000

מדפסת פיתוח תמונות חדשה של  Epson  ה- Epson SureLab D1000שתושק מציגה הדפסה של 385 תמונות 10 על 15 בשעה והיא מחליפה את כל מה הוגדר עד היום ?פיתוח תמונות מסורתי?.

מגזר עסקי

בזמן שטכנולוגיות הלייזר קפאו על שמריהן, יצרני מדפסות טכנולוגיית הדיו רצו קדימה, עם יצירתיות וחדשנות רבה (Epsonמדווחת על השקעה של כחצי מיליארד דולר בפיתוח טכנולוגיות דיו חדשות), כשבשווקים אירופאים מסויימים חדירת מדפסות הדיו הגיעה כבר לכ-40% מהיקף המכירות. בתערוכה, כך אומר  

 יניב אמינוף, מנהל מכירות החטיבה העסקית, הדפסה וסריקה:  Epson "  ישראל, תהיה למבקרים הזדמנות לבחון מקרוב את הטכנולוגיה שגרמה למהפיכה בעולם העסקי: Heat-Free. ?בעוד מדפסת הלייזר המסורתית חייבת חימום טרם הדפסה, הפיתוח של Epsonותהליך שזכה לשם Piezo ejection, מאפשרים את הזרקת הדיו ללא כל חימום, אלא באמצעות לחץ שמופעל ולמעשה ?יורה? את טיפות הדיו הזעירות דרך ראש ההדפסה. הטכנולוגיה גם מאפשרת לראש ההדפסה לייצר טיפות בגדלים משתנים – לפי סוג ההדפסה וכך ניתן לקבל מעברים חלקים וטבעיים יותר מצבע לצבע. ולא פחות חשוב: ראשי ההדפסה אינם מתכלים..."

WF-C21000 כולל פינישר מקפל

אחת מספינות הדגל שיוצגו בתערוכה היא WF-C21000 – מדפסת רב תכליתית לעסקים שמפגינה מהירות גבוהה במיוחד. היא מספקת איכות תמונה מעולה במהירויות הדפסה של עד 100 דפים לדקה וכן מהירות זמן לפלט עותק ראשון(FCOT) של 4.9 שניות. אפשר להדפיס עד 100,000 דפים בשחור-לבן או 50,000 בצבע, בלי להחליף את החומרים המתכלים. מדובר במכשיר 4 ב-1 אמין וקל לתחזוקה שמציע ביצועים במהירות גבוהה ואיכות תמונה מרשימה, וכל זה עם יתרונות קיימות משמעותיים לעומת דגמי לייזר."

בתערוכה ייחשפו דגמי מדפסות נוספים לארגונים בגדלים שונים וגם כמה סורקים חדישים.

Epson WorkForce DS-310‎

הסורק הסופר-קומפקטי החדש שיושק בתערוכה מהווה כיום את הסורק עם המהירות הגבוהה ביותר בשוק לסורק מסוגו - 25 דפים בדקה - ואף ניתן לנהל איתו מסמכים בקלות וביעילות גם בדרכים. הודות למשקל הקל ולעיצוב הקומפקטי קל לשאת את הסורק בתיק, או להכניסו למגירה כדי לבצע דיגיטציה של מגוון סוגי מדיה במועד הנוח למשתמשים. הסורק כולל גם מזין מסמכים ל- 20 דפים לתוספת יעילות.

Epson WorkForce DS-780N‎

דגם DS-780N הוא סורק רשת קומפקטי שמזרז תהליכי עבודה על ידי כך שהוא מאפשר למשתמשים לסרוק מסמכים ולשתף אותם במהירות באמצעות רשת.