דאסו סיסטמס חשפה את החידושים של פתרונות הסימולציה המתקדמים

יום ד', 30 במרץ 2022

החברה הבינלאמית המובילה דאסו סיסטמס חשפה את החידושים של פתרונות הסימולציה המתקדמים ביותר בעולם בכנס מקצועי  בו השתפו  מהנדסים, אנשי מחשוב ותקשורת  מתכנתים ומפתחים בישראל  במפגש מיוחד: SIMULIA User Forum 2022.

 

האירוע של דאסו סיסטמס ו-ADCOM הפגיש

את קהילות SIMULIA הישראליות בתחומי

האלקטרומכניקה החישובית, מכניקה מבנית, מכניקת נוזלים ועוד תחומים מתקדמים.

 
ל-SoftNews נמסר כי במזג אוויר שמבשר את האביב התכנסו  במלון דניאל על חוף הים בהרצליה עשרות מנהלים ומהנדסים מתחומי תעשייה שונים בישראל, לרבות מתעשיות התעופה, הרכב, המכשור הרפואי, ההייטק והסטארטאפ וכן חקר החלל ואקדמיה - לפורום משתמשי SIMULIA לשנת 2022. 
 
באירוע נכחו מנהלים בכירים מ-SIMULIA Euromed  של דאסו סיסטמס, ביניהם אלי בויקיס, מנהל פעילות דאסו סיסטמס ישראל; ושמוליק קידר, מנכ"ל ADCOM Consulting, מפיץ המותג SIMULIA של דאסו סיסטמס בישראל, וכן ספקית ישראלית מובילה של Dassault Systèmes, חברת המערכת -3DEXPERIENCE, המספקת שירותי ניתוח אנליטי ותוכנות סימולציה מובילות. 
 
בארוע הודגש כי באמצעות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE SIMULIA מספקת יישומי סימולציה מציאותיים המאפשרים למשתמשים לחשוף את העולם בו אנו חיים. יישומי SIMULIA מאיצים את תהליך הערכת הביצועים, האמינות, והבטיחות של חומרים ומוצרים לפני ההשקעה באבות טיפוס פיזיים. 
 
.