VAST Data רושמת שנת שיא שלישית ברציפות

יום ג', 5 באפריל 2022

 

 

  • החברה מסיימת שנה שלישית עם קצב הזמנות של כ-300 מיליון דולר ורווח גולמי של90%, פי 3.8 בהשוואה לשנה שעברה
  • שמירה על תזרים מזומנים חיובי מאז סבב גיוס ההון האחרון, עם מכירה ממוצעת בסך של 1.2 מיליון דולר
  • שימור שנתי של הכנסה נטו (NRR) של למעלה מ-300%, לצד המלצות מ-100% מהלקוחות
  • ואסט מתרחבת בעולם ובישראל ומגייסת בקצב קבוע של עשרות רבות של עובדים בשנה

 

חברת ואסט דאטה (Vast Data) הישראלית, המפתחת פתרונות אחסון וניהול מידע חדשניים שפותרים את הכשלים שהיו בתחום במשך מספר עשורים,מסכמת את השנה החולפת ומציגה את הצמיחה הגלובלית האדירה שלה במהלך השנה הפיסקלית 2022 (המסתיימת ב-31 בינואר 2022). במהלך תקופה זו נהנתה ואסט דאטה משיעורי הצטרפות חסרי תקדים של לקוחות, מביצועים פיננסיים מוצלחים ומהתרחבות בינלאומית. החברה מנהלת כיום לארגונים ברחבי העולם למעלה משלושה אקסה-בייט של נתונים, על ידי פתרון ה-Universal Storage  שלה.

במהלך שלוש שניםבלבד בהן מוכרת ואסט דאטה את פתרון ה-Universal Storage, גדלו המכירות שלהפי 3.8 בהשוואה לשנה שעברה (YOY),  כשהיא סגרה את השנה בקצב הזמנות בשווי של כ-300 מיליון דולר. ואסט דאטה אף סיימה את השנה עם תזרים מזומנים חיובי, שרק הוסיף ליתרת המזומנים שלה מאז הכריזה החברה על גיוס ההון בסבב   באפריל 2021, כאשר ההיקף של מכירה ממוצעת עומד על כ-1.2 מיליון דולר.

מציינים כי ההצלחה והצמיחה המהירה של ואסט דאטה התאפשרו בזכות מספר אלמנטים ומהלכים אסטרטגיים:

צמיחה  חסרת תקדים במספר הלקוחות-החברה יותר מהכפילה את רשימת הלקוחות שלה בהשוואה לשנה שעברה (YOY) והרחיבה את הפעילות שלה במגוון תעשיות,כולל רכבים אוטונומיים, מדעי החיים, מדיה ובידור, מסחר פיננסי ומוסדות ממשלתיים, כשהיא מעידה גם על ביקוש הולך וגובר בפלחי שוק חדשים. בממוצע, מנהל הפתרון של ואסט דאטה שטחי אחסון בגודל של כ-12 פטה-בייט(PBs) ללקוח, כאשר הלקוח הגדול ביותר שלהמנהל באמצעותה למעלה מ-240 פטה-בייט של נתונים.

צפי דירוג עסקי ברור הלקוחות מגדילים באופן עקבי את ההשקעות שלהם בואסט. השימור השנתי של הכנסה נטו (NRR) עלה מעל 300% במהלך השנה הפיסקלית 2022, מה שמעיד על אמון גדול שנותניםארגונים וחברות בפתרון Universal Storage.

אהדה אוניברסלית לפלטפורמת Universal Storage-ואסט דאטה זוכה לציונים גבוהים במיוחד, כפי שעולה מתוכנית חוות דעת הלקוחות האנונימית של גרטנר (Gartner Peer Insights). הלקוחות של ואסט הציגו את ציון דירוג הממליצים הגבוה ביותר, כאשר 100% מהארגונים ששלחו חוות דעת אמרו כי ימליצו על פתרוןUniversal Storage.

התרחבות גלובליתואסט דאטה הרחיבה את פעילותה בחמש יבשות, ובנתה צוותים חדשים בבריטניה, צרפת, גרמניה, ישראל, טורקיה, צ'כיה, המזרח התיכון, אוסטרליה, ניו זילנד וקוריאה. בשנה הפיסקלית 2023 תהיה התרחבות נוספת לאזור הבנלוקס, שוויץ, איטליה, ספרד, אזור המדינות הנורדיות ויפן. בנוסף, החברה כמעט הכפילה את מספר העובדים בהשוואה לשנה הקודמת, ומצפה להמשיך את מסלול הצמיחה הזה גם לאורך השנה הזו.

בבחינת כל ההתפתחויות שאירעו עד כה בקרב חברות סטארט-אפ שפועלות בתחום הנתונים הארגוניים, ואסט דאטה מקדימה את כולם עם קצב הכנסה שנתי של 300 מיליון דולר. ואסט דאטה הצליחה להגיע לנקודת ציון חשובה זו בתחום התוכנה תוך שלוש שנות מכירה בלבד, בעוד שרבות מחברות התוכנה וה-SaaSהמצליחות ביותר היום נזקקו לכעשור כדי להגיע לנקודת ציון דומה.

"נתונים ומידע הם למעשה הכל", אומר מייסד שותף וסמנכ"ל טכנולוגיות בואסט דאטה, שחר פינבליט. "ממחקר רפואי פורץ דרך ועד לחוויות קולנועיות עטורות פרסים, הלקוחות של ואסט דאטה פועלים להרחיב את גבולות האפשר בהיבטים השונים של חיי היומיום שלנו. המטרה הייחודית שלנו היא להעצים חדשנות שמונעת על ידי בינה מלאכותית ונתונים חכמים נגישים, הניתנת להרחבה אינסופית. מה שהשגנו בתוך כמה שנים הוא מדהים - ואנחנו רק בתחילת הדרך".

אודות VAST Data

VAST Data היא חברת אחסון אשר שמה סוף לשכבות המורכבות של האחסון והשימוש ב- HDD בארגונים ששוויה 3.7 מיליארד דולר.  מאז השקתה בפברואר 2019, VASTביססה את עצמה כסטרטאפ האחסון עם קצב המכירות הגבוה בהיסטוריה. Universal Storage  של VAST    מחזק  כעת חלק ממרכזי המחשוב המובילים בעולם.

מטה חברת Vast Data  ממוקם בניו יורק ומרכז הפיתוח שלה פועל מתל אביב וחיפה. למידע נוסף בקרו ב:https://www.vastdata.com