צמיחה חזקה ליצרנית הקובוטים יוניברסל רובוטס

יום א', 31 ביולי 2022

 

חברת הרובוטים השיתופיים הדנית יוניברסל רובוטס (Universal Robots) דיווחה על הכנסות ברבעון השני של 83 מיליון דולר.

"ההכנסות ברבעון השני עלו ב-8% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, אך במטבע הדני המקומי החברה ראתה צמיחה של 22% ברבעון השני", אמר נשיא יוניברסל רובוטס, קים פובלסן. לדבריו,  החברה ראתה צמיחה של 30% בשני הרבעונים הראשונים של 2022 בהשוואה למחצית הראשונה של 2021.

על פי יוניברסל רובוטס הצמיחה חזקה במיוחד בביקוש העולמי לקובוטי ריתוך וזו אחת הסיבות להצלחתה במחצית הראשונה של השנה. החברה גם הגדילה את הכנסותיה מפעילותיה מול יצרני מוצרי קצה התואמים לקובוטים של החברה - OEM. "הקובוטים שלנו מספקים את הבסיס לכמה מוצרים חדשים ומלהיבים באמת", אמר פובלסן. "אנו רואים בפיתוח של שותפויות OEMחדשות בתוך המערכת האקולוגית המשגשגת שלנו כהזדמנות מצוינת לחדשנות ולצמיחה בעתיד."

למעלה מ-80 יצרני OEM  יוצרים כיום פתרונות עם הקובוטים של UR , המקיפים מגוון רחב של יישומים, החל מריתוך ומשטוח ועד למשימות בנייה. הביקוש הגובר לטכנולוגיה שיתופית בא לידי ביטוי גם בהצלחתם של שותפי ה-OEM  של החברה. כך לדוגמה, אחת השותפות,3D Infotech , המשתמשת בקובוטים של UR   ליצירת פתרונות מטרולוגיה, זיכתה את השימוש שלה בטכנולוגיית יוניברסל רובוטס ואת מיקומה במערכת האקולוגית של UR+  עם גידול הכנסות "פנומנלי" של למעלה מ-200% ב-2021.

אודות Universal Robots

 Universal Robots  נוסדה בשנת 2005 מתוך רצון להנגיש את טכנולוגיית הרובוטים לכל, על ידי פיתוח רובוטים תעשייתיים קטנים, שבטוח לעבוד במחיצתם, ידידותיים למשתמש ובתמחור גמיש. מאז כניסתו לשוק של הרובוט השיתופי הראשון בשנת 2008, החברה מוכרת קובוטים בכל רחבי העולם. החברה, חלק מתאגיד Teradyne, ממוקמת בדנמרק ופעילה במגוון מדינות – כולל ישראל. למידע נוסף: www.universal-robots.com