השדרוג שיגיע לסמארטפון הדגל הבא של סמסונג

יום ג', 2 בנובמבר 2021
מתחילות להופיע ידיעות ראשונות על השדרוג המשמעותי שכלל בסמארטפון הדגל הבא של סמסונג
דגם ה-Galaxy S22 Ultra שיוכרז בתחילת השנה עשוי לעניין את מעריצי סדרת ה-Note, שככל הנראה חוסלה על ידי ענקית הטכנולוגיה. הדגש, כך נראה הפעם, צפוי להיות גם על יכולות טעינה מתקדמות. 
 
העיניים נשואות לעבר אירוע ההכרזה בחודש ינואר: המדליף הידוע Ice Universe טוען כי דגם הפרימיום הבא של סמסונג, ה-Galaxy S22 Ultra, יגיע עם סוללה בקיבולת של 5,000 מיליאמפר-שעה שתטען מ-0% ל-70% ב-35 דקות בלבד.
 
לצד זה שיתף המדליף גם תמונות של מגיני זכוכית קשיחים שמיועדים לכאורה ל-S22 Ultra, שמצביעים שוב על עיצוב מרובע בהשראת סדרת ה-Note 21, שככל הנראה חוסלה באופן סופי על ידי סמסונג ותבלע אותה אל תוך סדרת ה-S הראשית.
 
על פי הדלפה שהגיעה לאחרונה מהמדליף OnLeaks, נראה כי מדובר במכשיר עם שוליים שטוחים שישלב את גומחת העט בגוף המכשיר. כמו כן, המסך הוא מסך 6.8 קמור, ואין סיבה לחשוב שלא יהיה מדובר במסך AMOLED עם קצב רענון גבוה, בדומה לדגמים המשווקים כיום.
 
המידות יהיו ככל הנראה 163 מ"מ על 78 (77.9 ליתר דיוק) מ"מ, ו-8.9 מ"מ עובי, או 10.5 מ"מ אם כוללים את מגבהת המצלמה. ולגבי  מסגרת המצלמה, בניגוד למקובל כיום, הדגמים מראים כי השטח הייעודי לעדשות חתוך במדוייק על פי צורתן במקום ריבוע או מלבן גדול כמשטח כמקובל ברוב הטלפונים כיום (גם האייפון 13 ).