אלטון ג'ון וסלבריטאי העל (כולל חתול) שיתפו פעולה בשירי ׳אלבום הסגר׳

יום ד', 22 בדצמבר 2021

 

 

שיתוף הפעולה המחודש בו לקחו חלק פרפורמרים מהמובילים בעולם, מדואה ליפה, מיילי סיירוס וליל נאס x   ועד סטיבי וונדר וסטיבי ניקס, ישמש גם כפרסומת הראשונה אי פעם של זום בטלוויזיה תחת הכותרת: "שיחת הזום האולטימטיבית".


שנה וקצת לאחר שעולם המוסיקה נחשף ל- The Lockdown Sessions(בתרגום חופשי: מפגשי הסגר), אלבום האולפן ה-31 במספר של אלטון ג'ון, בו הוא שיתף פעולה עם אמנים ידועים אחרים, דוגמת דואה ליפה, ניקי מינאז?, דיימון אלברן, סטיבי וונד, מיילי סיירוס, ליל נאס X, סטיבי ניקס, יאנג ת'אג  ואחרים, חזרו כל סלבריטאי העל להופעת איחוד מצולמת וחד פעמית בזום, לחגוג את השנה החדשה המתקרבת. האלבום, והסרט התעודי שתיעד את הפקתו, זכו לחשיפות ענק ברחבי העולם.

מפגש החברים הוותיקים והקליפ הטרי טרי, ששוחרר על ידי Rocket Entertainment Group  של אלטון ג'ון ו-AKQA, כולל את כמה ממשפטי המחץ של השנתיים האחרונות – ?אתה בהשתק? וגם אוואטר של חתול חמוד (אולי אלכסנדר).

סרטון המפגש ישמש כפרסומת הראשונה אי פעם של זום בטלוויזיה תחת הכותרת: ?שיחת הזום האולטימטיבית? והוא ישודר בינואר 2022.

מבחינתה של זום, שיזמה את המפגש, מדובר בחגיגה של הדרך בה אפשרה החברה למיליוני בני אדם להמשיך לעבוד, לתקשר וליצור מוסיקה בתנאים המאתגרים של מגיפת הקורונה. לדברי ג'נין פלוסי, סמנכ?לית השיווק של זום, החברה סייעה לכל כך הרבה אנשים להישאר מחוברים במהלך התקופה האחרונה - וביניהם אלטון ג'ון, שהשתמש בפלטפורמת זום כדי לשתף פעולה עם אמנים עטורי פרסים ליצירת האלבום האחרון שלו. ?זום אפשרה לג?ון, אמן בעל שם עולמי ששינה לנצח את הנוף התרבותי, להמשיך וליצור אלבומים, לשבור שיאים, להוביל במצעדים ולהגיע למעריצים חדשים כשהעולם זקוק לשמחה יותר מתמיד?.

"שמענו כל כך הרבה סיפורים מאנשים בכל העולם על האופן שבו זום שומרת אותם מחוברים ומאפשרת להם לחוות אירועים חשובים בחייהם, כאשר מפגשים פיזיים אינם אופציה?, אומרת פלוסי. ?זום מספקת את החיבור האנושי, זה של ה?פנים אל פנים? שכולנו רוצים בעבודה שלנו, מה שיוצר את המרחב האידיאלי עבור המשתמשים שלנו לעבוד יחד כדי ליצור ולעשות דברים גדולים. ה'סשנים' הנהדרים של ג?ון והחברים שלו מראים בדיוק את זה..."

לסרטון

https://youtu.be/wrcfgxAkb_I

להאזנה לאלבום

https://eltonjohn.lnk.to/TheLockdownSessions2