חברת Agrotools מברזיל פונה לישראל

יום ד', 29 ביוני 2022

 

 

חברת Agrotools  מברזיל פונה לשוק הישראלי מתוך הבנה כי שוק זו הוא אחד המעניינים ביותר בתחום ה-Agtech  עם היצע מיזמים חקלאיים-טכנולוגיים נדיר, ומתוך רצון לייצר חיבורים עסקיים שירחיבו את תיק הלקוחות שלה ואת הפתרונות החדשניים שהיא מעניקה ללקוחותיה ברחבי העולם

לאחרונה סיימה סבב גיוס של 21 מיליון דולר. גיוס זה הופך את החברה לפלטפורמה הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם לחקלאות תאגידית ומאיץ את התרחבותה הגלובלית של AgrotoolsBigtech ואת תהליך רכישת חברות AgTech  ואיתור טלנטים בתחום

גיוס הכספים ינוצל להרחבת הפעילות של החברה ברחבי ארצות הברית, אמריקה הלטינית ואזורים אחרים בעולם וביניהם  ישראל וכן יופנה לחיזוק המשילות הארגונית, הקשחת עמדת אבטחת הסייבר של החברה והשקעה נוספת בטכנולוגיה המשמשת במוצריה, לרבות בינה מלאכותית, בלוקצ'יין, גיימיפיקציה, דמוקרטיזציה של טכנולוגיה ומקורות מידע לווייניים ועוד.

 Agrotools  מקדמת  את תחום ה-ESG(סביבה, חברה וממשל) והטכנולוגיה בעסקי החקלאות ויצרה פלטפורמה מתקדמת, בשילוב טכנולוגיה ייחודית, המשמשת את השחקנים הגדולים ביותר בחקלאות העולמית.

"אנו מתמקדים בהרחבת תיק הלקוחות שלנו בארה"ב, ברזיל ומחוצה לה ובאספקת שירותים ייחודיים באיכות גבוהה עוד יותר. כדי להשיג זאת, אנו משקיעים רבות באנשים, בטכנולוגיה

מתקדמת ובשותפויות אסטרטגיות שיכולות לייצר רכישות שיביאו ערך לפעילות שלנו וימשיכו להאיץ את הצמיחה שלנו".אומר סרג'יו רושה, מנכ"ל ומייסד אגרוטולס. "ישראל מהווה שוק אטרקטיבי ביותר בתחום זה בעולם ואנו מצפים לשיתוף פעולה עם מיזמים טכנולוגיים חקלאיים חדשניים שיוכלו להרחיב את סל המוצרים שלנו מצד אחד ומצד שני עם גופים חקלאיים ישראלים שזקוקים לשירותי אגרוטולס על מנת לפרוץ מחסומים בינלאומיים"

והוא מוסיף: "חוזקו של המותג Agrotools  מושך שחקנים רבים ומעניינים, ומאפשר לנו לבחור את המשקיעים שלנו. תוך קצת יותר משנה, תוכנית הגיוס שלנו הניבה תשואה של למעלה מ-100% על ההון ההתחלתי, עודדה את בעלי המניות הנוכחיים להכפיל את ההשקעה שלהם שלהם והיא מושכת  משקיעים אסטרטגיים חשובים נוספים".

השמירה על מעמדם של מייסדי Agrotools, כמחזיקים ברוב מניותיה מבטיחה להם את הגישה החופשית להון הצמיחה הנדרש לחברה ולחופש הפעולה המירבי בכל הנוגע לעתיד החברה, ללא קשר למה שקורה בשוק לאחרונה. 

איתנות עסקית:

Agrotools  שילשה את גודלה במהלך מגפת הקורונה. כעת, עם סבב הגיוס האחרון,  Agrotools  שואפת ליצור יותר שותפויות אסטרטגיות עם משקיעים שחולקים את אותו הדחף לעולם הוגן, ירוק ובר-קיימא. "אנחנו בדרך הנכונה, בונים עסק חזק ומגשימים מטרה שמשפיעה על העולם כולו, תוך שיפור מהותי של תחום ה- AgTech"

אודותAgrotools

כיום מנתחת Agrotoolsיותר מ-4.5 מיליון שטחים חקלאיים ומפקחת על סחורות בהיקף של 15מיליארד ריאל ברזילאי (כ- 3 מיליארד דולר) באמצעות הפלטפורמה שלה. בנוסף, ישנם יותר מ-50 מיליארד ריאל ברזילאי ( 9.5 מיליארד דולר אמריקאי) בתיקי השקעה כפריים הנתמכים על ידי לפחות אחד מהפתרונות של החברה וכ-100 מיליארד ריאל ברזיליאי (מעל 19 מיליארד דולר) בפעילות חקלאית מפוקחת.

 

לפרטים נוספים:  050-8454664, 03-6134822