חברת קי גרופ תפיץ בארץ את מוצרי מותג UGREEN

יום ד', 29 בדצמבר 2021

 

חברת קי גרופ, יבואנית ומפיצה של רכיבי מחשבים, ציוד למערכות תקשורת, רשת ותוכנה, אביזרי שמע, ציוד היקפי, גאדג'טים ומצלמות מתקדמות, תפיץ בארץ את מותג האביזרים והציוד ההיקפי UGREEN, הידוע באיכות חומרים גבוהה, עמידות מוכחת לאורך שנים וטכנולוגיות ייצור מתקדמות. כל מוצרי UGREEN  שיופצו על ידי חברת קי גרופ, יגיעו עם אחריות מלאה לשנה.

מותג UGREEN שהוקם בשנת 2012 ונמכר כיום בלמעלה מ-100 מדינות, מציע מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים, ציוד היקפי, מטענים מסוגים שונים, מוצרי אודיו, כבלים ומוצרים לבית ולרכב ליותר מ-40 מיליון משתמשים. במהלך העשור הראשון שלו, מותג UGREENזכה בפרסים בתחרויות שונות מסביב לעולם, וכעת הוא מגיע בייבוא סדיר לארץ דרך המפיצה קי גרופ.

 

להלן חלק מהמוצרים אשר מופצים כעת בישראל:

אוזניות אלחוטיות True Wireless  - HiTune X5

בעזרת ארבעה מיקרופונים מובנים עם ENC(ביטול רעש סביבתי) וטכנולוגיית ביטול רעשים cVc 8.0, הרעשים הסביבתיים יופחתו ברמה ניכרת, ואיכות קולו של המשתמש תשתפר במהלך השיחות. איכות הסאונד המעולה והצלולה, מדגישה את הבאסים העמוקים ביותר (Superbass), הודות לדרייברים בגודל 10 מ"מ. עם זמן סוללה של עד 7 שעות לפני טעינה דרך המארז, מדובר בחיי סוללה מרשימים במיוחד לעומת המתחרים. ביחד עם מארז הטעינה, מתקבלים חיי סוללה של עד 28 שעות, וטעינה מהירה של 10 דקות מספיקה לעד שעה נגינה (טעינה מלאה אורכת כשעה וחצי). המארז עצמו נטען דרך חיבור Type-C, הוא מציע חיווי סוללה עם נוריות LEDבחזית וטעינתו אורכת כשעתיים.

האוזניות זמינות בצבע כחול ומחירן עומד על 245 שקל.

תחנת עגינה UGREENלמחשב נייד 5 ב-1

שילובו בין נוחות, יעילות וקירור המחשב בעזרת תחנת העגינה של UGREEN, המאפשרת עיגון נוח, ארגונומי ומדויק של המחשב הנייד/ טאבלט במגוון רחב של זוויות, לפי העדפת המשתמש. לאור העובדה שהמחשבים של היום מגיעים עם מעט מדי חיבורים וכניסות, תחנת העגינה הזו מציעה מגוון רחב של חיבורים, מה שמאפשר חיבור והתממשקות של שפע התקנים, אביזרים ומכשירים ישירות לתחנת העגינה, ללא צורך בהזזת או הרמת המחשב.  המעמד עצמו מתקפל ומגיע עם נרתיק מהודר לנשיאה, ומשקלו הקל (283 גרם), מאפשר את נשיאתו בכל תיק או תרמיל, לכל מקום שרוצים.

תחנת העגינה 5 ב-1 זמינה לרכישה, והמחיר עומד על: 295 שקל.

תחנת עגינה UGREENבחיבור Type-C10 ב-1

בין אם המחשב שלכם מצויד בסט רחב של חיבורים וכניסות ובין אם לא, תחנת העגינה 10 ב-1 של UGREENפותרת את בעיית החיבורים במחשב הנייד או הנייח, ומאפשרת עיגון וחיבור לעד 10 מכשירים או אביזרים בו זמנית. 

תחנת העגינה מתאימה לרוב מחשבי המותגים הגדולים המריצים את מערכת Windowsו-OS, וכן תומכות במכשירי האנדרואיד מהשנים האחרונות. לבדיקת תאימות יש להיכנס לדף הדגם באתר קי גרופ.

תחנת העגינה 10 ב-1 זמינה לרכישה והמחיר עומד על 345 שקל

###

אודות קי גרופ

קי גרופ היא חברת הפצה שהוקמה בשנת 2006, ועוסקת בייבוא והפצת ציוד למחשבים, רכיבי מחשב, אביזרים, גאדג'טים, מצלמות מתקדמות, מערכות שמע וציוד לרשתות ותוכנה המותאמים לדרישות הארגונים והעסקים השונים, כולל משרד הביטחון והתעשיות הביטחוניות. החברה היא ספק מורשה של משרד הבטחון. לחברה מגוון ערוצי שיווק והפצה הכוללים מפיצי משנה, רשתות קמעונאיות, חברות מחשבים, חנויות מחשבים ואתרי מסחר באינטרנט. החברה הינה נציגה רשמית בארץ של מגוון מותגים כגון: 3M, ,  Kanguru, Mpow, Giada,Tableau forensic , Apricorn ,Spire, Icron, Ockel ,Ofiyaa,Ugreen,  Litzwold, Adesso, Gyration, Evoluentועוד.