מכללת ג'ון ברייס - שותף הדרכה רשמי של Google Cloud בישראל

יום ה', 16 בדצמבר 2021

 

 

מכללת ג'ון ברייס, זרוע ההדרכה של מטריקס, חתמה על הסכם שותפות הדרכה רשמי והפכה להיות מרכז הדרכה מוסמך מטעםGoogle Cloud בישראל. שותפות הדרכה זו מצטרפת לשורת שותפויות ההדרכה של המכללה,כולל Microsoft AWS, Salesforce, Oracle  ועוד. במסגרת השותפות, ג'ון ברייס תציע מגוון קורסי הסמכה רשמיים בעולמות הענן של Google Cloud, כולל חומרי ההדרכה והתנסות במעבדות הלימוד הרשמיות של החברה.

קורסי ההדרכה בעולמות הענן של Google Cloud, יועברו על ידי מרצי ג'ון ברייס שעברו הסמכה רשמית מטעם Google Cloud. הקורסים הינם קורסים ייעודים הפרוסים על פני מפגש אחד ועד שלושה מפגשים (בין 8 ל-24 שעות אקדמאיות) ומיועדים לאנשי המגזר העסקי המעוניינים להעמיק את הידע והכישורים שלהם בעולמות הענן של Google Cloud.

צוין כי המעבר למחשוב הענן, המספק אפשרויות אחסון וקישוריות, נמצא בהאצה בקרב ארגונים וחברות העוסקות בתחומים שונים. פלטפורמת הענן של Google Cloudהינה אחת מבין ספקיות הענן המובילות בעולם, המספקת לחברות סדרת שירותי ענן כולל מחשוב, אחסון נתונים, ניתוח נתונים ועוד. יתרה מכך, לאחרונה זכתה Google Cloud  במכרז "נימבוס" הממשלתי אשר נועד לתת מענה מקיף לאספקת שירותי הענן עבור ממשלת ישראל, ובמסגרת הזכייה תספק Google Cloudלצד חברות נוספות את תשתיות הענן כחלק מתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית של משרדי הממשלה והרשויות השונות.

יפעת ינאי, מנהלת קבוצת השותפים ב-Google Cloud  ישראל: "אנו שמחים להכריז על הצטרפותם של ג'ון ברייס כשותף הדרכה של Google Cloudבישראל. כחלק מתהליך ההתרחבות שלנו בישראל, נדרשת הכשרה של המגזר העסקי והציבורי לשימוש בטכנולוגיות ענן ואנו רואים במרכז שותף טבעי לתהליך זה ולקידום הטרנספורמציה הדיגיטלית בישראל".

מוטי חדד, מנהל מכללת ג'ון ברייס: "כגוף הדרכה מוביל בישראל אנחנו שמחים לעמוד בחזית הטכנולוגיה ולייצר שותפות הדרכה רשמית עם גוף מוביל ברמה בינלאומית כמו Google Cloud. המעבר לשירותי ענן וניהולם הפכו לתחום פעילות מרכזי בקרב חברות וארגונים בכל מגזרי התעשייה, וכגוף הדרכה לשוק העבודה אנחנו ממשיכים להיות קשורים לצרכי השוק ולעבוד במרץ במטרה לייצר את טובי המומחים בכל התחומים המבוקשים והנדרשים ביותר, כולל מחשוב ענן ופלטפורמת הענן המובילה של גוגל".

אודות ג'ון ברייס הדרכה

חברת ג'ון ברייס הדרכה מקבוצת מטריקס הינה חברת ההדרכה המובילה בישראל ומהמובילות באירופה בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע ובתחום הדרכת מיומנות הניהול, השירות והמכירות. לג'ון ברייס הדרכה 3 מרכזי הדרכה בישראל: בתל אביב, ירושלים וחיפה ומרכזים נוספים באירופה.