הניקיונות לפסח - חברת בנדא מגנטיק מסתערת

יום ה', 31 במרץ 2022

 

חברת בנדא מגנטיק מתכוננת לימי הניקיון המסורתיים של לפני חג הפסח, ומרחיבה את היצע השואבים ומכשירי הניקוי הביתיים שלה, עם סדרות חדשות לשואבים האלחוטיים והרובוטיים של המותגים Roidmi ו-HOBOT. מלבד אלה, בנדא מרחיבה את נבחרת מנקי החלונות הרובוטים הנצמדים לזכוכית ומנקים אותה בצורה אוטומטית. את כל המכשירים ניתן להשיג ברשתות החשמל המובחרות כמו מחסני חשמל, א.ל.מ ועוד,  בחנויות החשמל ובאתרי הסחר המובילים כגון 'KSP', 'עזריאלי.com' וואלה ועוד. 

 

שואב אלחוטי ידני שוטף Roidmi X30 Plus

השואב Roidmi X30 Plus הוא הגרסה החדשה והמתקדמת ביותר של השואב האלחוטי מבית הענק הסיני השייך לקבוצת שיאומי. הוא זכה ב-6 פרסים בינלאומיים יוקרתיים לעיצוב והנדסת אנוש ומציע עוצמת שאיבה חזקה במיוחד  וזמן עבודה של עד 80 דקות - מהארוכים בשוק. ה-X30 Plus מצויד במסך LED איכותי לשליטה ובקרה על השאיבה ועל הפילטר (HEPA), ובערכה ניתן למצוא שלל אביזרים לשאיבה במקומות שונים.

 

ל-Roidmi X30 Plus שנתיים אחריות בבית הלקוח ו-5 שנות אחריות על המנוע. 

מחיר מומלץ לצרכן: 2,179 ש"ח


שואב אבק ומנגב רובוטי Roidmi EVE Plus

החבר החדש בבית ינקה וינגב את הרצפה בצורה עצמאית, לפי לו"ז מוגדר מראש או לפי הצורך, כאשר הכל נשלט מהאפליקציה בסמארטפון. ל-Roidmi EVE Plus כוח יניקה של 2,700PA והוא ינווט את דרכו בבית בעזרת מערכת חיישנים ומערכת ניווט לייזר LDS להתחמקות ממכשולים או חפצים.


 

 

באפליקציה ניתן להגדיר מחסומים וירטואליים, אזורים אסורים לשאיבה, לוח זמנים מוגדר, עוצמת שאיבה וניגוב, עדכוני גרסה ובדיקת מצב התחזוקה של השואב. כמו כן, ה-EVE Plus מתממשק לעוזרות קוליות כמו Alexa ועוד. 

ל-Roidmi EVE Plus שנה אחריות על ידי היבואן הרשמי בנדא.

מחיר מומלץ לצרכן: 1,790 ש"ח


שוטף שואב רובוטי HOBOT LEGEE 7 

הכירו את השוטף שואב הרובוטי הראשון בעולם שמקרצף, שוטף, מנקה ושואב את הרצפה כמו בפעולת ספונג'ה אמיתית. זוהי אינה טעות - ה-LEGEE 7 הוא שואב שוטף ומקרצף לעומת שואבים רובוטיים אחרים בשוק שרק מעבירים מטלית או פד לח עם מעט מים וללא חומרי ניקוי. 

 

ה-LEGEE 7 מציע קישוריות WIFI 2.4/5G ותמיכה בעוזרות קוליות של גוגל וסירי, כאשר ניהול פעולות הניקוי מתבצע דרך האפליקציה דוברת העברית והנוחה במיוחד, כך שניתן להגדיר בה צורות ניקוי שונות, מחסומים וירטואליים, עוצמת שאיבה ועוד.

ל-LEGEE 7 שנה אחריות על ידי היבואן הרשמי בנדא.

מחיר מומלץ לצרכן: 2,690 ש"ח

 

מנקה חלונות ושמשות Hobot 2s

ניקוי חלונות, שמשות ומשטחי זכוכית יהפכו מעכשיו לעניין קל ופשוט, ללא התערבות יד אדם  או פעילות פיזית. ה-Hobot 2s נצמד ונדבק לחלונות בעזרת כוח שאיבה חזק במיוחד, מרסס מים על גבי המשטח ומנגב אותם בעזרת מטלית מיוחדת המונעת סימני שטיפה וניקוי. המים מרוססים דרך חריץ מיוחד ההופך אותם לרסיסים בגודל 15 מיקרומטר, ובכך פעולת הניקוי הופכת למושלמת וחפה מסימנים או לכלוכים שונים. ל-Hobot 2s חיישנים המונעים ממנו נפילה או הגעה לקצוות ולגבולות החלון, והוא יודע לנקות בצורה איכותית גם את פינות החלון או השמשה.

 

את מנקה החלונות ניתן להפעיל באמצעות לחיצה על הכפתור המרכזי, דרך אפליקציה המותאמת למכשירי iOS ו-Android וגם על ידי שלט רחוק הכלול בערכה. בנוסף, ה-Hobot 2s ידווח על התקדמות הניקוי דרך הרמקול המובנה. 

ל-Hobot 2s שנה אחריות על הרובוט ועל המנוע.

מחיר מומלץ לצרכן: 2,050 ש"ח 


אודות בנדא מגנטיק

חברת Benda היא הנציגה הרשמית בישראל של מותגים בינלאומיים מובילים, ביניהם: Western-Digital, TP-link, SanDisk, XBOX, Logitech ,Razer ועוד. החברה מפיצה מגוון מוצרים חדשניים ואיכותיים מתחומי הטכנולוגיה ה-IT, התקשורת, הגיימינג והציוד ההיקפי בתחום המחשוב והאבטחה.

מאז החלה את פעילותה בשנת 1982, בהובלת המייסד ונשיא החברה מרדכי בן-דוד והמנכ"ל אריאל אמור, בנדא מגנטיק צברה מוניטין, הן במגזר העסקי והן הפרטי, כמפיצה של מוצרים המאופיינים בחדשנות טכנולוגית, אמינות, איכות גבוהה ושירות לקוחות מהמצטיינים בשוק. החברה מונה כיום כ-230 עובדים ומקום מושבה הוא בפארק העסקים בעמק חפר.