Dynabook משיקה את ׳ספינת הדגל׳ של מחשבי ה- ״14

יום ג', 21 ביוני 2022

דיינבוק (לשעבר טושיבה) מכריזה על Portégé X40L-K, המהווה הרחבה לסדרת הפרימיום המצליחה של החברה. הלפטופ החדש מעוצב אלגנטית ומתוכנן לספק חויית משתמש חלקה וזורמת המותאמת לעידן העבודה ההיברידית. Portégé X40L-Kמספק מספר תכונות ייחודיות במארז דק תצורה שעונה על הדרישות התובעניות הכרוכות בעבודה גמישה.

 "עולם העובדה השתנה לתמיד וכיום חשוב יותר מאי פעם שהלפטופים יאפשרו חעובדים לשתף פעולה, להתחבר ולעבור בקלות מהעולם המוחשי לזה שבאון ליין", אומר דמיאן

ז'אום, נשיא דיינבוק אירופה. "אנו מאמינים שעובדים צריכים להרגיש שמעסיקיהם מכירים בהם ומעריכים את הידע שלהם. בכך שהמעסיקים יציידו את העובדים הנבחרים ב"מילה האחרונה" של המערכות המחשוביות  הניידות, הם ללא ספק יחזקו במהלך את המוטיבציה ואת תוצרי העבודה שלהם".

תכנון לתמיכה בניידות

קומפקטי ביותר ועם משקל של 1 ק"ג בלבד  ועובי של 15.9 מ?מ,  KPortégé X40L- משתלב בקלות בחיים בדרכים. המחשב מצוייד בקורא טביעות אצבע המשולב בכפתור ה?התחל? וניתן להתחיל ולעבוד תוך שניות. העובדה שהוא גם מצוייד במסגרת דקה ביותר להגדלת שטח המסך מאפשרת לו לספק את היתרונות של גודל 14”ביחס של 16:10עם טביעת רגל המזכירה דווקא את זו של מחשבי ה-"13 הפופולריים בשוק. משטח עכבר גדול של 19.6x85.6 אף מאפשר יתר נוחות ודיוק.

מרכב המגנזיום הקשיח בצבע כחול כהה ?הייטקי? של ה- Portégé X40L-K, מספק ביצועים מרשימים בצד עיצוב עכשווי. המקלדת המוארת מאחור מציעה מקשים עמידים בהרטבה והיותם נמוכים מונעת השארת סימנים על המסך ומקשים ייעודיים מאפשרים גישה מהירה לפונקציות שיחות וידאו.

הדרישות התובעניות של החיים בתנועה אינם מהווים כל בעיה ל- Portégé X40L-K. הוא עמד במבדקים הקשוחים של תו התקן MIL STD 810H  שבדקו עמידות בפני נפילות, טמפרטורות קיצוניות, מכות, רעידות ושאר תנאי סביבה נוקשים. כהבעת אמון במוצריה, מעניקה דיינבוק למחשב אחריות - Reliability Guarantee– כך שבמקרה של תקלת חומרה בשנת האחריות הראשונה הלקוחות מקבלים החזר כספי מלא על עלות המחשב ומובטח  שהתיקון בחינם במסגרת האחריות.

אלמנטים אודיו-וידאו לתגבור המשתמש והאבטחה

ה- Portégé X40L-K  עונה  על כל הדרישות האפשריות של העובדים שבתנועה באמצעות מגוון כלים מתוגברי  AI

במצבים בהם צריך להשתמש במחשב לתקופות זמן ארוכות, המחשב מצוייד בתכונת Eyesafe Certified Display,שמגנה על העיניים על ידי הפחתת האור הכחול הנכנס.

ביצועי פרימיום, קישוריות 

כשמדובר על ביצועים, ה- Portégé X40L-K  לא מאכזב.הוא תוכנן לעמוד בקטגוריית Intel's exacting Evo

והוא מתוגבר בדור החדש – 12 – של מעבדי אינטל המחוזקים בזכרון LPDDR532GB, דו-ערוצי שרץ במהירות 4800MHz, להתמודדות עם המשימות התובעניות ביותר.

אבטחה ללא פשרות

כשאבטחה היא בראש מעייני כל ארגון, גם ה- Portégé X40L-Kעונה לדרישות ה- SecuredPCשל מייקרוסופט. המשתמשים יכולים גם להגן על מידע רגיש באמצעות טביעת אצבע והקורא המשולב בכפתור ההפעלה, זאת בשילוב אופציה של אימות זיהוי פנים. המחשב מצוייד גם בתריס לפרטיות המצלמה ובחריץ לנעילה פיזית.

המחשב החדש יהיה זמינן באמצעות חברת ?מפעיל? החל מחודש אוגוסט 2022.

למידע נוסף: https://il.dynabook.com/