ואסט דאטה מאיצה תוכניות התרחבות גלובליות ברחבי אירופה ואסיה

יום ד', 30 במרץ 2022
 
 
ואסט דאטה (Vast Data) הישראלית, המפתחת פתרונות אחסון שפותרים את הכשלים שהיו בתחום במשך מספר עשורים, מרחיבה את תוכניות ההתרחבות הבינלאומיות שלה כשהיא ממשיכה לחדש ולשבח לחיוב את שוק תשתיות האחסון המיושן.
 
ואסט דאטה החלה את פעילותה בבריטניה, צרפת, גרמניה, ישראל, טורקיה,  צ'כיה, במזרח התיכון, אוסטרליה, ניו זילנד, רוסיה ובקוריאה. כעת, לכל אלו תתווסף בחודשים הקרובה פעילות רחבה יותר וחדשה ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) עם איחוד מדינות בנלוקס, כמו גם בשוויץ, איטליה, ספרד והארצות הנורדיות, ובמדינות אסיה תחל בפעילותה ביפן.
 
הצמיחה של החברה מורגשת היטב גם בישראל לאחר שלאחרונה פתחה החברה מרכז פעילות חדש בחיפה, לצד זה הפועל בתל אביב, וגייסה במהלך השנה האחרונה כ-70 עובדים, כשהיא ממשיכה את תנופת הגיוס וצפויה לגייס עוד כ-140 גם במהלך 2022. 
 
בהנהגת פיטר גאד, סגן הנשיא הבינלאומי בואסט דאטה, כל המרכזים החדשים של החברה ייתמכו על ידי פעילות פנים איזורית שתכלול מכירות, תמיכה טכנית, שיווק ושירות לקוחות. ואסט דאטה חתמה גם על הסכמים עם שותפי הפצה מובילים ברחבי העולם וביניהם Spinnaker בבריטניה, Arrow Electronics באירופה, Logicom במזרח התיכון ואפריקה, TechData באוסטרליה, ASI בניו זילנד, כמו גם חברת ASBISc Enterprises PLC ברוסיה ובמזרח ומרכז אירופה.
 
"בתוך מספר שנים בודדות הפכנו לאחת מחברות האחסון הצומחות ביותר אי פעם, כשאנחנו מחדשים שוק שקפא על שמריו ומאתגרים את הסטטוס קוו כדי לפתור דילמות אחסון ישנות עבור העולם החדש שמונע על ידי נתונים," ציין שחר פינבליט, מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות בואסט דאטה. "התוכנית כעת היא להרחיב את פלטפורמת ה-Universal Storage שלנו לשווקים בינלאומיים, לעזור לארגונים גדולים לעמוד באתגרים של גידול נתונים אקספוננציאלי וגישה מורכבת ומהירה לנתונים. אנו מאמינים שהגיע הזמן שארגונים מודרניים יישקלו מחדש את הסטטוס הנוכחי והחדשני של עולמות הנתונים והאחסון, כדי לנצל ולמנף את היתרונות של טכנולוגיות ענן מבוססות מערכות אול-פלאש עבור אסטרטגיות הבינה המלאכותית וניתוח והגנת הנתונים שלהם." 
"הנחנו את היסודות להתרחבות הבינלאומית שלנו במהלך 2021, וכעת אנו פרוסים גיאוגרפית באופן אידיאלי כדי להאיץ את הנוכחות שלנו ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ובאסיה" הוסיף גאד. " ההזדמנות העסקית כאן היא עצומה ואנו ערוכים היטב לבצע בשנים הקרובות שימוש מושכל ביתרונות של השינויים המהותיים שאנו מזהים בתחום הנתונים והאחסון".
 
אנליטסטים מציינים שעם פלטפורמת פתרון ה-Universal Storage שלה, ואסט דאטה יצרה ארכיטקטורת אחסון של הדור הבא הנותנת מענה לאתגרים של היקף, ביצועים, יעילות ועלות. זאת כדי לספק מענה טוב יותר לדרישות העדכניות של ארגונים שמוצפים כיום בנתונים ומונעים על ידי בינה מלאכותית, בעידן של מכונות חכמות.
 
סימון בלקלר (Simon Blackler), מנכ"ל חברת שירותי האינטרנט Krystal שבסיסה בבריטניה, סיפר גם הוא על שיתוף הפעולה עם הפתרון של ואסט: "מערכת אחסון היא הלב של כל פלטפורמת ענן. כיום, יותר מ- 30,000 לקוחות בוטחים בנו שנדאג לנתונים שלהם, ואנו מתייחסים לאחריות זו ברצינות רבה. 'עיגול פינות' בשכבת האחסון שלכם יכול להדיר שינה מעיניכם בלילה, אבל עם ואסט, אני ישן בשקט, בידיעה שהנתונים שלנו נמצאים בידיים טובות. מדובר בפתרון היחיד שקיים בשוק שיכול היה לספק את הדרישות התובעניות שלנו לגבי ביצועים, קנה מידה, עלות ויכולת ניהול."
 
אודות VAST Data
VAST Data היא חברת אחסון אשר שמה סוף לשכבות המורכבות של האחסון  ששוויה 3.7 מיליארד דולר. VAST מאחדת יישומים בתוך מערכת אחסון all-flash בעלת סקלאביליות גבוהה, כדי לעמוד בדרישות האחסון של עומסי העבודה התובעניים ביותר. במקביל, היא מגדירה מחדש את העלויות של טכנולוגית פלאש, כדי להפוך אותה לכדאית לאחסון כל הנתונים הארגוניים. מאז השקתה בפברואר 2019, VAST ביססה את עצמה כסטרטאפ האחסון עם קצב המכירות הגבוה בהיסטוריה. מטה חברת Vast Data ממוקם בניו יורק ומרכז הפיתוח שלה פועל מתל אביב וחיפה. למידע נוסף בקרו ב: https://www.vastdata.com