מינויים חדשים בדאסו סיסטמס

יום א', 20 במרץ 2022

דאסו סיסטמס מינתה את ג'אן פאולו באסי להוביל את 3DEXPERIENCE Works   וקידמה את מאניש קומאר לתפקיד מנכ"ל  SOLIDWORKS

  • דאסו סיסטמס מחזקת את מחויבותה לקהילת המשתמשים של SOLIDWORKS ולשוק המיינסטרים באמצעות פיתוח מנהיגות אסטרטגית
  • כסגן נשיא בכיר, באסי יוביל ארגון נרחב המוקדש להמשך הצמיחה של 3DEXPERIENCE Works
  • כמנכ"ל וסגן נשיא R&D SOLIDWORKS, קומאר יוביל את ה-R&D והקשר עם קהילת המשתמשים, ויאיץ את האימוץ של  SOLIDWORKS

דאסו סיסטמס הודיעה שג'אן פאולו באסי (בתמונה), שכיהן כמנכ"ל המוצלח שלSOLIDWORKS   בשבע השנים האחרונות, יוביל את ארגון ה-3DEXPERIENCE Works   של דאסו סיסטמס כסגן נשיא בכיר. מאניש קומאר, שמכהן כאחראי על ה-R&D שלSOLIDWORKS   מאז 2018, מוסיף את תפקיד מנכ"לSOLIDWORKS   לתחומי האחריות שלו.

לדברי החברה, שני המינויים מדגימים את המחויבות המחודשת של דאסו סיסטמס למחקר ופיתוח של פתרונות מהשורה הראשונה עבור קהילת המשתמשים החזקה של SOLIDWORKS, כמו גם התמקדות מרוכזת במתן ערך לקהילת שוק המיינסטרים באמצעות הצעת ה-3DEXPERIENCE Works המורחבת שלה.

לבאסי יש יותר מ-25 שנות ניסיון בתחומי ה-3CAD,  וה-PLM   בדאסו סיסטמס, הוא היווה גורם מרכזי בצמיחה וגיוון שלSOLIDWORKS   מאז הצטרפותו לחברה בשנת 2011. 

מינויו של מאניש קומאר (בתמונה) מקדם את המחויבות וההשקעה של דאסו סיסטמס ב-R&D של SOLIDWORKS שמהווה סימן היכר של המותג. קומאר, בהיותו סגן נשיא R&D SOLIDWORKS, מילא תפקיד מפתח בפיתוח אסטרטגיות המוצר והטכנולוגיה של SOLIDWORKS. בתפקידו הנוסף כמנכ"ל SOLIDWORKS, קומאר יוביל את היחסים ההדוקים בין R&D  לבין קהילת המשתמשים  של המותג, ויאיץ את האימוץ של הפורטפוליו של  SOLIDWORKS המתרחב ללא הרף.

קומאר הצטרף לצוות ה-R&D של SOLIDWORKS בשנת 1998 כמפתח תוכנה. הוא היה תורם מרכזי בפיתוח מוקדם של SOLIDWORKS בתחומים שונים כגון מתרגמים, עיבוד משטחים, מידול, שרטוט, הרכבה, ריתוכים, פחים ושרטוטים.

"הצמיחה של SOLIDWORKS, הניזונה על ידי טכנולוגיית החדשנות המובילה המתמשכת שלה, תמשיך ותואץ תחת מאניש," אמר פיליפ לאופר, סגן נשיא בכיר, מותגים גלובליים, דאסו סיסטמס. "בזכות העבודה המוכשרת של ג'אן פאולו ומניש 3DEXPERIENCE Works  גדלה עד כדיכך שהיא זקוקה כעת למנהל ייעודי שיוביל אותה לתוך 2022 ואילך."

אודות דאסו סיסטמס

דאסו סיסטמס, חברת ה-3DEXPERIENCE, מספקת לעסקים ולבני אדם סביבות תלת-ממד שיתופיות וירטואליות המאפשרות לדמיין חידושים בני קיימא. על ידי יצירת חוויות תאומים וירטואליים של העולם האמיתי באמצעות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE  והיישומים שלה, דאסו סיסטמס פעילה ביותר מ-300,000 לקוחות מכל הגדלים וענפי התעשייה, במעל 140 מדינות. למידע נוסף, ניתן לבקר באתר www.3ds.com