סייברארק משיקה את CyberArk Secrets Hub, פתרון תוכנה כשירות חדש.

יום ג', 26 ביולי 2022

 

  • פתרוןCyberArk Secrets Hub  מספק למפתחים דרך פשוטה, בטוחה ועקבית להגיע לסודות ב-AWS

  • מאפשר לארגונים להאיץ את המעבר לענן AWS  באמצעות אכיפת מדיניות אבטחה אחת בסביבות היברידיות וענן ללא שינויים בחוויית השימוש של המפתחים.

  • השירות החדש עונה להעדפת המפתחים ליכולת בחירה, ושומר על חוויית שימוש nativeת  תוך ציודם של צוותי האבטחה בכלים שיבטיחו אכיפת מדיניות עקבית.

סייברארק  CyberArk (נסד"ק: CYBR), המובילה באבטחת זהויות, משיקה את CyberArk Secrets Hub, פתרון תוכנה כשירות ((SaaSחדש. Secrets Hub מקל על מפתחים בסביבות היברידיות לצרוך סודות (secrets)בענן של AWS(Amazon Web Services) כשהם משתמשים ב- AWS Secrets Manager. זאת,תוך  השארת הבקרה הריכוזית והיכולת לאכוף מדיניות אחודה על הסיקרטס בידי מנהלי האבטחה ותוך שימוש בתהליכים ותשתית קיימים.

צוין כי בעבר נדרשו הלקוחות לשכפל את הסיקרטס מסייברארק ל-AWS Secrets Manager , מטלה שגזלה זמן רב והייתה מועדת לטעויות. אחרים שמרו את הסיקרטס המשוכפלים ב-AWS Secrets Manager  המסוגל ליצור "איי אבטחה", ובכך הכפילו את מאמץ האבטחה המעורב בכך. כיום, רוב לקוחות סייברארק עובדים במודלים היברידיים. היכולת לייעל ולמכן את ניהול  הסיקרטס במגוון סביבות יתרום להאצת ניוד הלקוחות לענן  הודות לאפשרות להסרת החסימה מהפיתוח מבלי לכפות שינויים מסיביים בתהליכי האבטחה.

"ככל שהלקוחות מתפתחים ועוברים לארכיטקטורות היברידיות ובונים יישומים על AWS, המפתחים מסתמכים על AWS Secrets Manager  כדי לפשט את הפיתוח והפעולות. ואולם, שימור חווית המפתחים עלול ליצור קונפליקט עם יעדי האבטחה המרכזיים," אמרה קרן אלדור, סמנכ"לית ניהול מוצר בסייברארק. "Secrets Hub  פותר את הבעיה עם אפשרות ללקוחות סייברארק לנהל את הסיקרטס במרוכז ולעשות רוטציה בין הסיקרטס המשתמשים ב-AWS Secrets Manager  ובכך להעניק חווית שימוש נייטיב לענן ללא צורך בהכנסת שינוים בתהליכי העבודה. בדרך זאת, מנהלי האבטחה יכולים להמשיך ליצור, להחליף ולנטר את הסיקרטס בממשק המוכר של סייברארק בסביבות שונות, והמפתחים יכולים להמשיך להשתמש ב-AWS Secrets Manager. זהו win-winל  לכולם."

Secrets Hub, שהוא חלק מפלטפורמת CyberArk Identity Security, פותח בשיתוף עם הצוות של AWS Secret Manager  כדי לספק ניהול סיקרטס יעיל בסביבות היברידיות. הוא פועל באמצעות שכפול אוטומטי של סיקרטס המנוהלים על-ידי סייברארק (ומיועדים לשימוש ב-AWS) ל-AWS Secrets Manager. הודות לכך, המשתמשים יכולים:

  • לנהל את הסיקרטס במרוכז במספר רב של חשבונות AWS וסביבות היברידיות תוך וידוא הפרדה של הנתונים.

  • להגדיר הרשאות ל-Secrets Hub  בחשבון ה-AWS  הרלוונטי.

  • ליצור מדיניות סנכרון באמצעות בחירת מה יסונכרן ולאיזה יעד.

  • לגשת לסיקרטס המסונכרנים תוך מינוף AWS.

נובע מכך שאנשי האבטחה יכולים לנהל ולאכוף מדיניות וסטנדרט ריכוזי אחד ברחבי הארגון כולו – לרבות הסביבות המעורבות – מבלי לשנות תהליכים של עמידה בתקינה וביקורת.

כפתרון שנבנה לארגונים דינמיים, פלטפורמת Identity Security  של סייברארק מאפשרת לכל זהות, בין אם היא אנושית או מכונה, גישה מאובטחת לכל משאב או סביבה בכל מקום ומכל מכשיר. Secrets Hub  זמין כעת לשותפי התכנון של סייברארק. פרטי הזמינות המוקדמת יפורסמו במחצית השנייה של 2022. למידע נוסף, היכנסו ל-https://lp.cyberark.com/impact-secrets-hub-information.html.

אודות סייברארק

סייברארק(NASDAQ: CYBR)  היא המובילה העולמית באבטחת זהויות. החברה, המתמקדת בניהול גישה פריבילגית, מספקת את הפתרון המקיף ביותר לכל זהות – אנושית או מכונה – עבור יישומים עסקיים, כוח עבודה מבוזר, עומסי עבודה בענן היברידי ובתהליכי DevOps. הארגונים המובילים בעולם בוטחים בסייברארק כדי להגן על הנכסים הקריטיים ביותר שלהם.  www.cyberark.com