ישראכרט, יוצאת במהלך להאצת תהליכי פיתוח הקוד בארגון

יום ג', 5 ביולי 2022

 

כחלק מתהליך מודרניזציה רחב של סביבת הפיתוח הארגוניות, בחרה ישראכרט להטמיע את פלטפורמת ה-Low Code  המובילה בעולם – Mendix.

מטריקס, המייצגת את Mendix  בישראל נבחרה להוביל את פרויקט הטמעת הפלטפורמה בארגון.

פלטפורמת פיתוח מבוססתLow-Code  הינה כלי לבניית אפליקציות ללא צורך בכתיבת קוד. פיתוח ב-Low Codeמתאפשר בממשק ידידותי וקל לתפעול, באמצעות רכיבי drag-and-drop. זוהי בשורה גדולה לחברות, פינוי משאבים לצמיחה עסקית ולהתמקדות בפעילות הליבה.

מדובר במהלך ראשון בסוגו בארץ הן בפלטפורמה והן בארגון פיננסי גדול כמו ישראכרט שהולך על מהלך של שימוש בפלטפורמת Low code. מערכת זו עתידה להחליף מספר מערכות קיימות והיא תכלול מגוון רחב של כלים דיגיטליים יעילים ופשוטים לתפעול בכל הקשור למכירת מוצרים ללקוחות החברה.

השדרוג הטכנולוגי יתאפשר בין היתר גם באמצעות הטמעת פלטפורמת Mendix  לפיתוח אפליקציות בטכנולוגיית Low Codeבארגון. Mendixמאפשרת לחברות סביבה פרודוקטיבית וידידותית לפיתוח אפליקציות, יישומים, ותוכנות בצורה מהירה נוחה ומאובטחת. 

מטריקס נבחרה להוביל ולהטמיע את הפלטפורמה בישראכרט מקצה לקצה, לצד יישום ופיתוח מערכת לניהול תהליכי מכירה שתהיה ראשונה מסוגה. במסגרת הפרויקט מטריקס תשלב את חברת טוקנדיקס (TOCnDix)וכן מומחי מוצר מחברת Mendixהעולמית. מערכת ניהול המכירה החדשה תוקם כמערכת רב ערוצית, דיגיטלית, בחוויית לקוח מתקדמת והיא תשמש את נציגי המכירות בשלב הראשון,  (ובעתיד תורחב גם לשימוש עצמי לנציגי שטח ולקוחות בערוצים המתאימים.)

גיל טמיר, סמנכ"ל טכנולוגיות של ישראכרט: "אנחנו ממשיכים לבנות פלטפורמה פיננסית, דיגיטלית, מבוססת Dataשתאפשר לישראכרט לעשות את קפיצת המדרגה העסקית הנדרשת בעת הזו. אנחנו בפתחו של פרויקט הכולל שדרוג סביבת הפיתוח שלנו ושעתיד להשפיע לא רק על האופן שבו אנחנו מפתחים תוכנה, אלא על היכולת שלנו לתת מענה לצרכים העסקיים, בהם הקמת הפלטפורמה הפיננסית, ב-Time to marketמהיר יותר מתמיד, תוך דגש על חווית משתמש של עובדי החברה ושל לקוחות הארגון.

הטמעת Mendixבישראכרט תאפשר לנו שימוש חוזר בקוד בסביבת העבודה של עובדי החברה, לצד קיצור זמן העבודה המוקדש לתחזוקת המערכות אשר יסייעו לנו לעשות את עבודתנו בצורה יעילה יותר ולהמשיך להעניק ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים מתקדמים ".

אורן יוסף, VP  לפתרונות אינטגרציה ודיגיטל פיננסי במטריקס: "שימוש בפלטפורמות Low Codeמאפשרות לארגונים לספק בצורה אג'ילית ומהירה פתרונות דיגיטל מתקדמים ללקוחותיהם בארגון ומחוצה לו. בתקופה זו שבה הנגשה דיגיטלית של יכולות עסקיות הינה אחד מהנכסים החשובים בארגון על מנת לעמוד בתחרות ולספק את הצרכים העסקיים. "

דוד שולמן, מנהל פעילות עסקית של Mendix  בישראל, מדינות אגן הים התיכון ומזרח אירופה: "נמשיך לפעול בנחישות רבה על מנת להביא את בשורת ה-Low Codeלארגונים במשק, בצורה שתסייע להם לפנות את משאביהם להתמקדות בפעילות הליבה וצמיחה עסקית. אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה עם חברת האשראי המובילה בישראל וסבורים כי מומחי הטכנולוגיה של מטריקס ינווטו את הספינה בצורה מקצועית, אדיבה וחכמה לכדי מיקסום התועלות העסקיות של ישראכרט".