מרכז פעילות חדש ל-IBI בדלית אל כרמל

יום א', 10 באפריל 2022

 

באבקום סנטרס, חברה בבעלות משותפת של מטריקס והיזם עימאד תלחמי, המספקת שירותי מוקד טלפוני וטכנולוגיות מתקדמות לעולם השירות והמכירות, השיקה לאחרונה בדלית אל כרמל מרכז פעילות בק אופיס חדש עבור בית ההשקעות אי.בי.אי (IBI). המרכז, שצפוי לשרת את חברת הבת של IBI בורסה, נחנך באירוע חגיגי עם גזירת סרט והרמת כוסית משותפת של עובדי ומנהלי שתי החברות.

המרכז החדש יספק מענה לכל פעילות הבק אופיס והצרכים התפעוליים של חבר הבורסה של  IBI על מנת לאפשר ל-IBI  להתמקד בליבת הפעילות שלה - מסחר בבורסה. כמו כן, הפעילות בדלית אל כרמל תסייע לחבר הבורסה של IBI  להתמודד עם הקושי המהותי הקיים היום בגיוס כוח אדם באיזור המרכז, ותספק כוח אדם איכותי שקיים בדלית אל כרמל ובעוספיא וכן ביישובים נוספים באיזור.

הפעילות החדשה של המרכז הזה מתווספת לשני מרכזים קיימים אותם כבר מפעילה כיום באבקום עבור חברות בנות אחרות של  IBI.

באירוע ההשקה החגיגי נכחו עובדים ומנהלים משתי החברות וכן כמה מבכיריהן כמו עימאד תלחמי – יו"ר ומייסד באבקום, אליק קנטור- מנכ"ל באבקום , אלה אלקלעי – חברת דירקטוריון IBI , ליבנת מזרחי רינסקי – מנכ"לית חבר הבורסה של IBI ועוד.

תלחמי ציין, כי "הקמת הפעילות הזו הינה אירוע חשוב מאוד עבורינו, תוך הגשמת החזון של באבקום – להביא עוד ועוד מקומות עבודה לפריפריה בכלל , ולדלית אל כרמל בפרט". מזרחי רינסקי ציינה, כי "IBI  שמחה להיות חלק מיוזמה כה מבורכת שיש בה הדדיות מלאה בין חברה מובילה בשוק ההון אשר משקיעה בעובדיה ובלקוחותיה תוך חשיבה על בידול המוצרים ועל פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, לבין חברת באבקום המובילה בתחומה ואשר שמה לנגד עיניה ערכים כמו עידוד הפריפריה, גיוון ואיכות השירות. אני בטוחה שהקשר בין החברות ילך ויתהדק עם השנים והוא זה שיאפשר בין היתר עידוד לצמיחה והתרחבות לפעילויות נוספות".

 

בתמונה: צוות IBI והנהלת באבקום

קרדיט: ענאן עודה.

אודות בית ההשקעות IBI:

בית ההשקעות IBI  הוקם בשנת 1971, והנו מבתי ההשקעות המובילים בישראל, המעניק לעשרות אלפי לקוחות פרטיים, מוסדיים ותאגידים, בארץ ובחו"ל, שירותים פיננסיים, לרבות בתחום ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות, השקעות אלטרנטיביות, מימון וניהול הון, ברוקראז’ מוסדי, מסחר עצמאי בבורסה וחיתום.

אודות באבקום
באבקום סנטרס, מקבוצת מטריקס, פעילה בתחום השירות. את החברה ייסד ב-2008 עימאד תלחמי, בשותפות עם דב לאוטמן ז"ל, החברה הוקמה לתת מענה לצורך הגדול שיש לחברות רבות למצוא שותף שיגייס, יכשיר וינהל עבורן אנשי מקצוע ותמיכה מעולים שישרתו לאורך זמן את צרכיהם לא פחות טוב מעובדי החברה עצמם.