מטריקס במפגש פסגה הציגה את מגוון הפתרונות בנושא סייבר ואבטחת מידע

יום ב', 4 ביולי 2022

 

בכירי תעשיית הסייבר נכחו בפסגת פתרונות האבטחה והסייבר שהתקיימה במלון שרתון תל-אביב בהובלת חברת הטכנולוגיה מטריקס. מפגש הפסגה בעולמות הסייבר הינו שריקת הפתיחה לכנסי הסייבר הצפויים במהלך החודש הקרוב, וכלל הרצאות מקצועיות בתחום שהתייחסו בין היתר לחידושים בתחום אבטחת המידע והסייבר, תחזיות לענף, ניתוח מקרי מבחן ומפגש פנים מול פנים של העוסקים בתחום לצד היצע הפתרונות ומוצרי אבטחת המידע המובילים בשוק.

באירוע נכחו כ-150 אנשי מקצוע בתחומי אבטחת המידע והסייבר בחברות מובילות בשוק. מבין הדוברים: ירון רז, סמנכ"ל בכיר במטריקס, רנית זקצר, מנהלת טכנולוגיות ראשית במטריקס,  רן אדלר סמנכ"ל ייעוץ ו- CISSP  בחברת 2BSecure  מבית מטריקס, נמרוד אמיר CISOבחברת אינטגרטי מבית מטריקס, שי קידר מנהל MatrixOT ושותפים נוספים של מטריקס.

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס הובילה את הכנס שכלל תערוכה של  השותפים אשר מיוצגים על ידי החטיבה בישראל וביניהם: Dynatarce, Delinea, Hashicorp, Sonatype, NVIDIA, Cisco
מספר נציגים מהחברות הגיעו מחו"ל וכולם העבירו הרצאות בסגנון TED  להיכרות עם שלל פתרונות התוכנה שמטריקס מייצגת בנושא סייבר ואבטחת מידע.

רנית זקצר סמנכ"לית הטכנולוגיות של מטריקס דיברה על היתרונות העסקיים בהשקעה של ארגון בנושא אבטחת מידע וסייבר, את הכנס סגר יגאל אונא, לשעבר ראש מערך הסייבר הלאומי של ישראל אשר הציג את סכנות הסייבר העומדות לפתחנו וההתמודדות הנדרשת.

כנס זה הוא הראשון בסדרת כנסים שתעביר את מגוון הפתרונות הנרחב של מטריקס בתחומי הליבה שלה, הכנס הבא יעסוק בתחום ה -CLOUD  ולאחריו ה -Data  והדיגיטל .