טופ גרופ רכשה את פעילות SAP B1 של מפתחת הארכיון הדיגיטלי BarScan

יום א', 28 בנובמבר 2021
 
קבוצת טופ (טופ גרופ) רכשה באחרונה את פעילות חברת BarScan– אשר פיתחה מערכת לניהול ארכיון דיגיטלי המובנית במערכת ה- ERP  לעסקים קטנים ובינוניים SAP Business One.
 
פעילות BarScan  תתבצע  במסגרת  חברת RELS  מקבוצת טופ, המתמחה בפתרונות ליישום והטמעה של SAP Business One.
 
באמצעות מערכת הארכיון הדיגיטלי של BarScan, לקוחות נהנים מניהול מסמכי הארגון ויכולת שליפת המידע הרצוי מכל מקום מתוך מערכת ה ERP. המסמכים מאורגנים בארכיון דיגיטלי מובנה בתוך מערכת ה- ERP  עם יכולות של ניהול מחזור חיי המידע ואפשרות לצפייה ושליפה של מסמכי הארגון במסך אחד.
 
בנוסף, המערכת תומכת באסטרטגיית ניהול מחזור חיי המידע של הארגון ונותנת מענה לדרישות עסקיות מורכבות כמו גם לתקנות רגולטוריות. המידע נגיש למשתמשים ולמקבלי ההחלטותמתוך מערכת SAP Business One,  ללא צורך במערכות חיצוניות. לדוגמה, המערכת הנגישה מאפשרת לאיש השירות המדבר עם הלקוח בטלפון, לפתוח את כרטיס הלקוח ולראות את כל המסמכים, הארגוניים והחיצוניים במסך אחד.
 
בקבוצת טופ פועלת שלוש חברות המתמחות ביישום והטמעה של SAP Business One: זיו מערכות עם התמחות בעולם הבניה והנדל"ן, אקסיומה עם התמחות בעולם האוטומוטיב ו- RELS  עם התמחות בניהול שרשרת אספקה.
 
שמוליק מילנר - מנכ"ל משותף טופ מערכות, אומר: "לקוחות כל החברות השותפות SAP Business Oneבקבוצה יקבלו ערך מוסף עם הכנסת ארכיון דיגיטלי מובנה בתוך ה- ERP  ויוכלו להנות משיפור ויעול תהליכי תפעול, ניהול, בקרת משימות בארגון, להיפטר מניירת מסורבלת  באמצעות גישה קלה, מהירה וירוקה למידע הארגוני"
 
אודות טופ גרופ:
 
טופ גרופ | Top Group  נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א ובעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בפיתוח, והטמעת תוכנה מתקדמת לארגונים בישראל ובאירופה. עם לקוחותיה של החברה נמנים למעלה מ-1500 ארגונים וחברות בתחומי התעשייה, הנדסה ותשתיות, תקשורת, בנקאות ופיננסים, בטחון, הייטק, רפואה והמגזר הציבורי.