האריס רוכשת את סל המוצרים i2 מ-IBM

יום ה', 6 בינואר 2022

האריס (Harris), ספקית תוכנה גלובלית לשווקים ורטיקאליים, רכשה את פורטפוליו מוצרי האנליטיקה והבינה העסקית i2של יבמ, כולל הפלטפורמות i2 Analyst's Notebook, i2 Enterprise Insight Analysis (EIA)ו-i2 iBase. הרכישה ממצבת את האריס בעמדה שתאפשר להמשיך ולספק עוד יותר יישומים קריטיים בתחומים כמו הגנה לאומית, אכיפת חוק ממלכתית ומקומית, אבטחה ימית, וגם ניהול ראיות.

כלי האנליטיקה וניתוח המודיעין המתקדמים של i2, כמו i2 Analyst's Notebook המובילה בתעשייה, עוזרים לאנליסטים להפוך נתונים להחלטות כמעט בזמן אמת, לחשוף קשרים נסתרים עם תצוגות חזותיות ולהפוך כמות גדולה של נתונים שונים - ללא קשר למקור - לבינה עסקית שמובילה לפעולה.

סל המוצרים של i2, מנהלי i2  והצוותים הגלובליים שלהם יקימו יחידה עסקית חדשה של  האריס בשם i2 Group, שתפעל באופן עצמאי ואוטונומי. ז'אן סוסי, נשיא קבוצת האריס הצהיר: "הרכישה של i2חשובה להאריס כי לא רק שהיא עסק מוכח עם צוות בינלאומי מצוין של מומחים, אלא שהיא גם מספקת להאריס פלטפורמת בינה עסקית עשירה בתכונות שנפרסה באופן נרחב בידי בסיס לקוחות בעל השפעה. אנו מצפים לעבוד עם השותפים והלקוחות שלנו כדי להרחיב את היכולות של i2  במרחב חדשני מאוד זה".

"חוסן ושיתוף פעולה מעולם לא היו קריטיים יותר עבור ארגונים כאשר הם מתמודדים עם המורכבות הגוברת של ניתוח נתונים מודיעיניים. אנו מחויבים לתת מענה לצרכים הללו על ידי הצעת פורטפוליו האנליטיקה והבינה העסקית השלם ביותר בשוק, מקצה לקצה", אמר ג'יימי קפרי, מנהל תוכניות ב-i2 Group. "ההתכנסות של נתונים ותהליכים משנה את התעשייה. על ידי שילוב i2  ברשתות הקיימות שלהם, הלקוחות יוכלו למנף טוב יותר את הנתונים שלהם ותהיה להם את העוצמה לשחרר תובנות יקרות ערך אותן ניתן לתרגם להצלחה עסקית".

אתר www.i2group.com