מי יזכה לישון באחוזה של אלביס פרסלי?

יום ד', 8 ביוני 2022


 

אלביס אולי עזב את הבניין – אבל יתכן ואתם תוכלו להשאר. עבור מעריצי הזמר האגדי זה הזמן לארוז את נעלי הזמש הכחולות, לעטות את הגלימה משובצת היהלומים ולקוות להיות בין אלה שיזכו להגיד "Thank you, thank you very much"על חווית אירוח "אלביסית" בלתי נשכחת במסגרת מחווה של Booking.comלאלביס פרסלי.

חוויית "אלביס" המפוארת תתקיים בבית האירוח בגרייסלנד  שבממפיס, טנסי (ארה"ב), ותציע הצצה אל מאחורי הקלעים לאטרקציות סביב חייו של אלביס, כמו קבלת גיטרה מותאמת אישית מסוג גיבסון Epiphoneבהשראת הזמר במתנה, נסיעה עם נהג ברכב וינטג' כמו זה שבו נהג לנסוע אלביס, והקרנת בכורה בלעדית של הסרט "אלביס" ביחד עם אמנים אורחים אחרים, לפני עלייתו של הסרט לאקרנים ב-24 ביוני בארה"ב.

הזמנת חוויית אלביס האולטימטיבית תיפתח עבור זוג אורחים באתר Booking.comבאופן בלעדי  ב-9 ביוני, בשעה 12:00 בצהריים לפי שעון החוף המזרחי של ארה"ב, ותתקיים על בסיס שיטת כל הקודם זוכה. הזוג בר המזל שיזכה להזמין את החוויה הייחודית הזו יוכל לממש אותהבין יום שבת, 11 ביוני 2022 ועד יום שני, 13 ביוני 2022, במחיר של 19.57 דולר בלבד, כסמל לשנה המהפכנית בחייו של אלביס, כשלהיטו "רוק בבית הכלא" (Jailhouse Rock)הגיע למקום הראשון במצעד השירים של בילבורד (Billboard).

זוג המעריצים יזכה ליחס VIP  כשיתארח בסוויטה מפוארת ונוצצת בסגנון אלביס, ויהנה מחוויה של מסלול בן שני ימים ושני לילות שיאפשר להם לחיות את חייו של האליל המוסיקלי הנערץ. האורחים יפתחו את הבוקר ב"רוק-אנד-רול" וייהנו מחוויה של פעם בחיים שכוללת קבלת פנים במוזיאון המכוניות Presleyשבגרייסלנד והקרנת בכורה של הסרט "אלביס" במתחם. האורחים יזכו גם לסיור בביתו של אלביס, אחוזת גרייסלנד, ובאולפני סאן, שם הקליט אלביס לראשונה את שיריו. הם אף יאכלו צהריים במסעדת Arcade Restaurant הוותיקה, ביתו של כריך חמאת הבוטנים והבננות המטוגן האהוב על אלביס – עם הזדמנות להעלות פוסט לאינסטגרם מהשולחן האהוב על האליל. בין החוויות ייהנו האורחים גם מארוחת ערב ברחוב ביל הידוע ומהטבות נוספות.

הזוג שיצליח להזמין את החוויה הזו ייהנה גם מאיסוף משדה התעופה במכונית וינטג' של כוכבים, שהיא אחת מאפשרויות רבות להשכרת רכבשעומדות לרשות המזמינים באתר. חווית האירוח הזו מתקיימת לרגל השקת הסרט "אלביס" של הבמאי באז לורמן, על ידי האחים וורנר בקיץ הקרוב, שיציג את הסיפור שמאחורי האגדה המוסיקלית, אלביס פרסלי.

לקבלת מידע נוסף על חוויית אלביס האולטימטיבית ניתן לבקר באתר:https://www.booking.com/hotel/us/the-ultimate-elvis-experience-at-graceland.html.
ניתן לצפות בטריילר לסרט "אלביס" בכתובת: https://www.youtube.com/watch?v=wBDLRvjHVOY.

קרדיט: Booking.com.

על אודות הסרט "אלביס":

הסרט "אלביס"הוא מופע קולנוע ענק מבית האחים וורנר והבמאי המועמד לאוסקר באז לורמן, על חייו ויצירתו המוסיקלית של אלביס פרסלי, בכיכובם של אוסטין באטלר וזוכר האוסקר טום האנקס. כדרמה קולנועית, סיפורו של אלביס (בגילומו של באטלר) מסופר דרך מערכת היחסים המורכבת שניהל עם מנהלו המסתורי, קולונל טום פארקר (האנקס). מנקודת מבטו של פארקר, הסרט מעמיק לתוך הדינמיקה המסובכת בין השניים במשך 20 שנה, החל בעלייתו המטאורית של הכוכב, על רקע הנוף התרבותי ואובדן התמימות באמריקה. בלב המסע עומדת אחת הנשים המשפיעות והמשמעותיות בחייו של אלביס, פריסילה פרסלי (בגילומה של אוליביה דה-יונג).

הבמאי המועמד לאוסקר באז לורמן ביים את הסרט על בסיס תסריט שכתב עם סאם ברומל, קרייג פירס וג'רמי דונר, כשהסיפור נכתב על ידי באז לורמן וג'רמי דונר. בין מפיקי הסרט נמנים לורמן עצמו, זוכת האוסקר קתרין מרטין, גייל ברמן, פטריק מק'קורמיק ושויילר וייס. המפיקים האחראיים הם טובי אמריך, קורטני וולנטי וקווין מק'קורמיק.

הסרט "אלביס"הוא הפקה של בית האחים וורנר, בשיתוף חברת ההפקה Bazmark, חברת ההפקה Jackal Group. הסרט יופץ ברחבי העולם על ידי סרטי האחים וורנר, ויעלה לאקרנים בארצות הברית ב-24 ביוני, 2022, וברחבי העולם החל מ-22 ביוני 2022.